Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • STEAM jsem dlouho nechtěl a odmítal, takže jsem si nemohl zahrát některé top hry, ale jak šel čas našel jsem k němu cestu přes hry starší a staré co už nikde jinde nejdou sehnat. Dneska jsem na více než padesáti hrách a další určitě přibudou. Ovšem STEAM pro mne není jen samé plusy, štve mne na něm to, že prodává hry co nejsou dokončené, nebo vůbec bez základní koncepce, už jsem se nechal také napálit...! Takže za mne STEAM je top, ale i malý podvodník...!
    • Tilwaen
      Že si koupíš hru, o které si dopředu nic nezjistíš, ale není chyba Steamu.
      • Inquisitor
        A navíc máš možnost hru vrátit.
        • Coz je pro me duvod, proc tam kupuju veci i kdyz jsou krabicovky levnejsi.
  • steam je proste top
  • Kravicka
    Na steamu pada kazdy den rekord..rekord soucasne pripojenych cheateru v CS
  • Nejsou v tom i různé duplicitní účty typu američan kupuje přes VPN klíče v mexiku a pak si je radši aktivuje na novém účtu, kdyby ho náhodou blokli.
  • Steam je čierna diera na peniaze. Kupuješ tam hry, ktoré ani potom nehráš, ale nikde sa ti nekopia krabice, tak to tak nevnímaš. Jedného dňa si zbalia kufre a zbohom zbierka! Krabice by som už ale veru nechcel. Najlepší spôsob je GOG - hry bez DRM stiahnulné ako samostatný inštalátor. Keby aspoň mal Steam poriadny offline režim, ako napr. hry z Xbox Live. Na to koľko z toho majú sa o to moc nestarajú.
    • GOG je mi taky sympatický. Nabídka her tam až tak úžasná není, vesměs starší hry až vykopávky a já na pixelartu fakt neujíždím. Ze starších her mě zajímají jen ty po roce 2000: Mafie, Hidden and Dangerous 2, strategie atd. Jinak tam mám všechny zaklínače - škoda že jsem s k tomu dostal až teď a teprve hraju 1, před 10 lety bych v tom strávil věčnost; a pak Banished.
    • Nj, jenže i to skladování těch instalátorů (byť jen titulů, které opravdu hraješ) na disku by byl časem pěkný oříšek, když dnes hry mají běžně 50+GB.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit