Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doporučte herní tablet do 300 e pls (android). (snad to není až takový of topic)
    • 0011
      Herní tablet mimo switch je podle mě nesmysl, ale když už android tak se poohlídni po nvidia shield, seženeš jenom zánovní, zato cenově 3-4 tisíce. Tam alespoň můžeš streamovat hry z pc - tedy za předpokladu, že máš grafiku taky od nvidie. Nebo jak píše kolega výše ten chuwi má 4gb operační paměti což je dvojnásobek shieldu a navíc má dualboot android/windows 10
      • Ale já chci tablet kvůli nabídce mobilních her kterých je bezpočet a některé jsou dost kvalitní. Nvidia shield už není podporován a nedá se aktualizovat. A i jinak mi tablet přijde jako dobrá volba pro mobilní aplikace. Ono čumět do malé obrazovky mobilu není žádné terno. Samozřejmě pokud jdete běhat nebo na bike nebo si jen zasunete klíče a mobil do vačku, je lepší mobil, ale pokud máte tašku nebo jdete autem je tablet pro mě jasná volba.
        Ale cílem nebylo rozpoutat diskuzi o tom jestli je tablet užitečný nebo ne. Pochopitelne na tom nechci hrát hry z PC *7*
        • 0011
          Na switch taky vyšli některé dobré hry z mobilů třeba z poslední doby cat quest. Na mobilech/tabletech je spoustu skvělých her které ale bohužel odpovídají ceně, takže se tam člověk AAA titulů nedočká, protože není nikdo ochotný je na mobilní platformě s androidem zaplatit. Neříkám že se do do budoucna nezmění ale dosavadní situace je, že drtivá většina nabízených her na android je free to play trash, ale adventury tam jsou docela dobrý. Jinak i přes slabou RAMku je shield pořád dobrý "herní tablet" switch jako jedíný tohle spňuje bez těch uvozovek, ani ne tak kvůli výkonu jako spíš kvůli tomu, že za sebou má firmy ochotný investovat stovky milionů dolarů do vývoje a fanoušky zaplatit za kvalitní hry 60-70 euro. Chápu že chceš tablet i kvůli těm dalším funkcím, ale zatím je nejlepší tablet na hraní co se týče kvality her switch, ale chápu že to je jiná investice a že nechceš jenom dedikované herní zařízení, tak jdi do toho chuwi, aspoň by tam měl šlapat na desítkách steam, otázkou je jak tam budou šlapat steamové hry
          • Díky všem za zpětnou vazbu. Je pravda že na mobilním trhu je záplava trash her ale dají se najít i perly. Myslím že zákazníků na mobilní platformě by bylo dost ale problém je asi pirátění. A free to play je skvělý model, kolikrát mně hra chytla natolik a strávil u ní tolik času, že jsem byl ochoten zaplatit i nějakou tu mikrotransakci. Problém pak je jak jsou ty mikrotransakce nastaveny, že po tobě chtějí často za nějakou blbost 99€.
            Jinak jsem psal že bych koupil tablet do 300€ takže to není zas o tolik levnejší než Switch. *3*
    • CHUWI tablet Hi10 Pro

      Ale kupovat mrtvolu je fakt na palici:)
      • Co myslíte tím mrtvolu?
    • on ještě někdo kupuje tablety?
  • A vida, Nintendo Switch prý potřebuje pořádně nakopnout.

    Co se tu dočteme příště? Že God of War je průměrná mlátička na 7/10?

    To jsem zvědavý, jaký mýtus nám redakce zboří příště.

    Škoda, že vždycky musíme čekat tak rok hypu.
    • 0011
      Nepotřebuje, co se týče prodaných kusů tak vždycky je čím víc tím líp, ale rozhodně to není propadák. Já si na kvalitní "core" pokémony ten rok rád počkám, obzvlášť když budou ve stylu x/y
      • Co mělo X/Y na víc oproti předchozím dílů? Hrál jsem spíš ty starší kousky
        • 0011
          Tak to ti toho moc nepovím, protože jsem začínal s pokémonama až na starý kolena a hrál jsem jenom ty co vyšli od X/Y dál, ale co jsem koukal na evoluci grafiky, tak je tam velký skok v grafice oproti B/W - v bitvách moc ne, ale v tom světě je to znát. Vím že nová je megaevoluce, kdy můžeš když máš příslušný kámen jednou během bitvy jisté druhy pokémonů proměnit v jejich silnější formu, ale může to používat i nepřítel, jinak dál nevím, já začínal až na new3ds.
          Moje srdcovka je Alpha Saphire, což je remake, ale je to první díl co jsem hrál, tam šlo třeba lítat ne jenom jako fast travel ale normálně si lítal nad mapou s tím, že tam všude byl random encounter jako třeba v trávě, akorát tě samozřejmě napadali jenom lítající pokémoni, to už v dalších dílech není a v moon dokonce ani nemusíš na fast travel mít lítacího pokémona u sebe, je to tam jakoby taxislužba na zavolání, proto jsem rád že se vrací ke stylu X/Y kde musíš mít pokémona, který umí lítat, nebo jiný speciální pohyb co potřebuješ, jako třeba stoupání ve vodopádu nebo rozbíjení překážek.
          • Jack1947
            Jak zrovna ty si mohl vypustit Red/BLue jedny z nej dílů vůbec a vůbec jediná tahovka kterou jsem hrát mohl ( když nepočítám mobilní hry) Gold a Silver nebyli špatné díky lepší grafice nicméně více mi utkvěli tyhle 2první a ta zabijácká skrytá hudba v tom strašidelném městečku :O
            • Jack1947
              Nebo Yellow ale jak řikáš dneska bych už asi dost drnčel zuby tehdy to byla pecka a jedna z mála her co jsem měl - a to bylo ještě na černobílý starý Gameboy ( stejně Mario land2 - njn ,mario land1 jsem nehrál pak až na gbc Warioland).
            • 0011
              No hele vzhledem k tomu že jedno z hlavních "gró" pokémonů je jejich vyměňování, tak nevím kdo by se mnou v roce 2015 vyměňoval, nevím jestli by to bylo technicky možný. Navíc mezi generací 1 a 6 je takový rozdíl, že by mi to dneska už fakt přišlo jak návrat do pravěku, ale jestli je na virtuální konzoli na 3ds tak je možná vyzkouším, G/S jsou tam stopro a taky yellow, ten je nejprodávanější
    • Nevylučuji tím dosavadní úspěch konzole, který je bez debaty značný. Je to myšleno tak, že velké hry s pokémony solidně napomáhají prodejům hardwaru *3*. Kdyby měl počet prodaných Switchů polevovat (jakože časem logicky musí), nová hra s pokémony se postará o novou vlnu zájmu. Obzvlášť pak to RPG chystané pro příští rok *4*.
    • Jo, je to trochu zvláštní poznámka. Switch si vede víc než dobře, ale někteří mají pořád hlavu v písku a protože zrovna oni dění kolem něj nesledují, tak mají pocit, že se kolem Nintenda nic neděje. A považují to za automatický fakt.
      • Jack1947
        Pro hodně malou cílovou skupinu ano to bez debat...
      • tak furt je ale jenom 5 her který stojí za to. Mario, Zelda atd. ale velký titulky jiný tam prostě čekat nemůžem, asi takhle to mysleli.
        • Aha, a kolik takových velkých "must have" titulů měla PS4 rok po vydání? Co si pamatuji, tak launchovala s Knackem a Killzonem. *11* A skoro rok po té jsme se dočkali remasteru Last of Us...
          • ted už toho mají víc. asi tri čtyri tituly na ps4 must have
            • P.S. a ty si mužeš skouknout na twitchi nebo YT
        • Zelda, Mario, Splatoon 2, DK Tropical Freeze, MK8 Deluxe, Bayonetta 1 a 2 (3 ve vývoji), Xenoblade Chronicles 2... a spousta věcí na cestě.
          Je to víc než pět... a i kdyby bylo, tak by to bylo pořád lepší než první rok PS4.
          • Kvůli Bayonette nemusím mít switch, MK8 je z wii U
            • Tak jasně, taky ho mám, ale spousta lidí WiiU přeskočila, takže jak Bayo2 a MK8 nehráli.
              A osobně mám sice obě hry na WiiU, ale upřímně tu konzoli už asi nezapojím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit