Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celkem mě štve že to neni na PC...proti xboxu 360 nic nemam taky jsem ho měl, ale taky musim říct že je to hnusný "only Xbox" *16*
  • te castis 1080p rozlisenim nerozumim, XBOX 360 ma vystup pouze 720p , vic ta konzole nema (1080p podporuje PS3 a pouziva to jen u par her)
  • Tak mě napadá, že by mohli přidat možnost hrát za ženu.
  • Jsem rád za tuto předělávku. Jedničku jsem nehrál, tak to mohu napravit. Ale s koncem novinky nesouhlasím, pro mě byl Fable 3 skvělý. Nahrál jsem tam přes 50 hodin a koupil všechny DLC. Narozdíl od dvojky jsem se u trojky bavil pořád ;) doufám, že mě jednička taky pohltí.
  • Tak ta stará grafika je rozhodně o dost lepší než ten hnus vlevo.. A v nové verzi to vypadá, že zase přes hrozně "reálnej" efekt hloubka pole neuvidíme na 10m.. měli by ho přejmenovat na drunk vision nebo tak něco..
  • Mně se jednička hodně líbila, bojový systém jsem si na RPG hodně chválil a bavil jsem se od začátku do konce. A i trojka, která byla hodně zjednoudušená a jednalo se spíše o akční hru s RPG prvky, si mě získala svou pohádkovou atmosférou a prostředím, ve kterém se odehrává.

    Ale i když se mi jednička líbila, rád bych regulérní pokračování této série. Jinak v tom porovnávání screenshotů má kolega pode mnou naprostou pravdu, že Fable takhle určitě nevypadal. To vypadá jakoby tam ten screen dal někdo schválně v nízkém rozlišení, neostrém obrazu a při nejnižším nastavení detailů či v době, kdy hra ještě byla ve vývoji, aby to vypadalo, že ta hra opravdu potřebuje nový grafický kabát. Ve skutečnosti je Fable se svou stylizovanou grafikou pěkný i dnes.
    • Fallon
      Ja by som tipoval ,že ten obrázok je z xbox verzie. Preto tie low res textúry a rozlíšenie.
      • jo, je to screen z původní Xbox verze, nemá nic společnýho s The Lost Chapters, kdyby totiž udělali porovnání s tím, tak by každej zjistil, že na tom dělaj tak akorát možná to předělání ovládacího rozhraní...
    • Hurá, někdo, kdo netvrdí, že trojka je odpad odpadů. Pokračování bych taky rád, ale dost možná by to bez pana velké hlavy nebylo ono.
  • Spades
    Tak Fable tak hnusně jak na prvním screenu fakt nevypadá... Nevím jak na xboxu, ale na PC určitě ne...
    • No to bude screen z X360(tedy Fable) verze, jelikož je to předělávka Fable, který vyšel pouze na X360, a ne Fable:TLC , který měl (myslím) hezčí grafiku, a ještě nějaké vylepšení, a vyšel pouze na PC.
    • Musim říct, že já taky nepamatuju takovou grafiku :D Možná to pro větší efekt trošku "ojebli"
  • Pilgrim66
    Super, přidaj bloom, nejlíp seberou polovinu prvků, který jsou pro dnešní hráče moc náročný a nalepěj na to cenovku 70 dolacu.

    Tak na to jim s...
  • 2ka byla fantastická,strašně rád na ni vzpomínám,na to putování s pejskem.Další obrovský plus,který si u Microsoftu cennim jsou český titulky ve hře,v takhle obsáhlý hře.Vůbec RPG žánr na konzolích pro neangličtináře zažil na Xboxu menší revoluci.Mám tim namysli ještě Zalkínače.
    Tohle si můžou na Playstationu nechat zdát.

    PCčkáři-samozřejmě,vy máte všecko best,ušetřete si komentáře,xbox je šrot,všichni už to vědí,píše te to sem každej den *3*
    • Gordar
      Neangličtináři by vůbec na konzolích hrát neměli, protože situace se v budoucnu těžko změní. Já si nedokážu představit jak bych si na konzoli ty hry užil, neumět anglicky.
      • to ze ty nebo ja umime anglicky je sice pekny, ale na xboxu nebo PSku hrajou vetsinou i lidi 35+ a ty anglicky umet nemusej (pokud ji nemeli na skole) ja si ty hry nechavam v ajine, ale pokud je moznost doma jim to prepnu do cestiny at z toho taky neco maj ;)
        To ze ty umis anglicky je sice pekny.. ale ne kazdej tou moznosti disponuje
      • to by si nemusel... na konzole su v čestine..
    • Rikal jsem si proc mas tolik minusu a pak jsem si precetl posledni radek..
      naprostej souhlas *1*
  • emoce: hd remake-fuck yea
    xbox only-fuck off
    *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit