Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrMelounek

A co teprve, když zjistíte, že můžete mít ten game pass vícemémě zadarmo pořád:

https://www.youtube.com/watch?v=aU8waGjZe58&ab_channel=TheSpiffingBrit

• GodofBar

Na pohodu, to si rád vyzkouším, ale kupovat se mi to nechtělo takže pecka🤓👍

• triptich

nemôžem si pomôcť, ale Game Pass je pre mňa stále lákavejšia alternatíva hrania. ak MS dokáže udržať prijateľné ceny mesačného predplatného, tak v tom vidím slušnú budúcnosť.

• Veskoslav

Squadrons hraji na VR a je to splněný sen:) Jenom člověk může ale tak 3-4 mise max, pak z toho začne bolet hlava a člověku se dělá mírně nevolno:)

• JohnnyLegend

VR jsem z tohoto duvodu prodal. Delalo se mi v nem neuveritelne zle. Chtel jsem jen dohrat Resident Evil 7 od zacatku do konce ve VR coz se mi povedlo a pak celej set za lacino strelil i s nekolika hrama. RE nebyl zlej, protoze se v nem chodilo jen velmi pomalu a otaceni slo nastavit na cca 45 stupnovy useky (otaceni hlavou ve hre zatimco skutecna hlava se nehejbe bylo to nejhorsi pro muj zaludek).

Uplne nejhorsi bylo ve Skyrimu hopsani na koni, to jsem se fakt malem zeblil a hru jsem fakt ve VR hrat nemohl, i kdyz treba pocit z lukostrelby tam byl skvelej.

• Sr_Lobo

Jaky gamepad pouzivas na hrani? Zkousel Sem PS4 Dualshock ve VR a byl to dost porod.

• Veskoslav

No já jsem si na něj zvykl, takže za mě je v pohodě klasický ovladač k PS4. 

• VR jedina na PC s HOTAS...

• Houdini

Tak to je riadna nálož. Game pass je momentálne najlacnejší spôsob ako si zahrať (ak vás osloví ponuka a ešte ste to nehrali (už len prvý mesiac zdarma + ďalší za 3,99€ +ďalší za nejakých 10€) to je dokopy cca 14€ za 3 mesiace a za 3 mesiace ak máte čas hrať hry toho odohráte kopu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit