Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lito

    extrémně nudná záležitost

    • Myslíš ve srovnání s jedničkou? Protože ta mě bavila hodně.

      • lito

        jednička byla utahaná, dvojka je několikanásobně utahanější. 

  • A dost, ten Demon's Souls remake je jako kde?? :D už nemají žádnou výmluvu po Ragnaroku.

  • Nevím, tuhle serii jsem si chtěl dát, rozehrál jsem to na PS5 první díl, nejdřív mě to docela dost bavilo, ale pak jsem se dostal po těch horách do části, kde jsem se furt motal v kruhu a procházel místa, kde jsem byl.. a znovu cestoval někam, kde jsem to měl už projité apod... tam mě to totálně odradilo a znudilo, tohle nesnáším.

  • Kňů kvůli nutnosti PSN účtu za 3...2...1... :D 

    • twicer

      A vono nic! Chá chá!

      • Neboj se nic, oni se vyrojí až to vyjde :D 

  • Takto to vypadá když chybí kvalitní korektor, nebo když se AI překlad z angličtiny nezkontroluje pořádně:

    A nebude chybět ani podpora ultraširokoúhlých obrazovek navíc umožní hrát s poměrem stran 21:9 a 32:9.

    Samozřejmostí je pak i režim Valhalla, který se PS5 verze dostal výrazně později

  • frank.horigan

    Ó jaké to překvapení :)

    Kde je TloU2?

    To je otázka dne.

  • OsamaBinBowlin

    To je teda druhej díl jak svi*a.

    • jo, povodny nazov clanku bol troska zavadzajuci (mysleli tym druhy akoze na PC),  ale uz to upravili :)  -ciastocne :)

      • OsamaBinBowlin

        Já samozřejmě pochopil jak to mysleli, ale to neznamená že se musím zachovat jako dospělí a mávnout nad tím rukou 😏. A to že to změnili mi dodalo sílu to udělat někdy zas 😉.

        • OK

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit