Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vubec nic se neprozradilo jenom si par nerdu ustriklo do trenek.
  • Doufam ze to udelaji v normalni grafice a ne zas ten komiksovej humus , to proste do first person her nepatri.
    • Já naopak doufám, že stylizaci ponechají stejnou. Dishonered byl po výtvarné stránce naprosto parádní.
  • Chlape, ono udržet tajemství v tak velkým kolosu, to není žádná sranda a je to prakticky nemožný... vždycky se najde někdo kdo za nějaký ten peníz tajemství vyzradí a nebo se někomu pochlubí na sociální síti... a moc nechápu, proč by to mělo bejt tajemství... spíš záleží na prezetaci daného produktu, jeho detajly a tak... to jestli je to překvapení nebo ne, to je úplně fuk, důležitej je obsah a výsledek...
    • Ona je taky otázka, nakolik jsou podobné úniky opravdu úniky. Tím spíš, že tady se fakt žádné tajemství neprovalilo, působí to spíš jako mlhavý teasing na bethesdí prezentaci.
  • Jestli je to to, co jsem slyšel, tak to neni Dishonored 2. Říkal větu ve smyslu "we are honored" a lidi to slyšeli jako Dishonored. V návalu emocí si pak mysleli, že se bude mluvit o Dishonored 2.

    Pokud tady není ještě jinej stream, tak se o Dishonored 2 rozhodně nejedná.
  • ringmancz
    ty firmy jsou fakt neschopný. mají jedno překvapení a ani to neudrží...
    • ses normalni amater, a ten kdo ten tvuj post zvyraznil na halvni strance pod clankem je jeste vetsi mešuge
    • ale prosim te, vubec netusis jak to chodi.
  • Dishonored 2 bych bral všemi deseti.
    • Mam to taky tak. Dobrejch stealth titulů je málo a jednička byla parádní. Snad zachovaj alternativní způsoby likvidace cílů... teda za předpokladu, že se na hře vážně pracuje.
    • Ristoro
      To si piš. A jestli ho začali vyvíjet hned po jedničce, jen nám to prostě celou tu dobu neukazovali, mohla by to být fakt obrovská, výborná hra. Uvidíme, co nám řekne E3.
  • Jsem fanda Dishonored (+130 hodin v hlavním příběhu a dvou příběhových DLC, prostě jsem se nemohl toho světa nabažit + jsem zkoušel různé možnosti průchodů) a dvojku bych si určitě přál, ale z tohodle mám psinu. Jsem zvědav, kolik se zas vyrojí "zaručeně pravých screenshotů" jako byly ty loňské a předloňské, z nichž každý čítal cca 10 minut práce v PS :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit