Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kez by to vyslo a kez by to neposrali. 

    RDR1 i rozsireni se zombiky bylo super, akorat na X360 uz se mi prasi ve sklepe a na PC neni jak si to zahrat. 

    • zx_spektrum

      No, takhle, reálně to jde, na Xbox emulátoru Xenia, dokonce se to v dnešní době dá rozjet i plynule, ale nese to všechny problémy toho, že je to stará hra na emulátoru, tzn. grafika, která se dá potunit jen v omezené míře, ovládání, které se dá pomocí různých nástrojů optimalizovat na pc (nebo to teoreticky hrát na ovládači)...

  • Hidden

    Podle nejakeho drbu to pry nema byt remaster, ale primo remake na technologii z RDR2 (coz by mi i davalo smysl). Takze pokud se potvrdi a kvalitativne ho neodrbou jinde, mohlo by stat i za koupi (i kdyz jsem ho kdysi uz dohral na Xbox).

  • Proky

    Jaké naděje? Kdyby se vyprdli na remaster a radši by udělali novou hri/pokračování. Ok RDR1 už nevypadá nejlíp,ale pořád je to ok a moc nového to asi nepřinese. Zbytečně investováný čas. Ale chápu, chtějí naplnit peněženky 

    • Slavik_Jenda

      RDR 1 je pokračování RDR2, takže předělat to ve stylu RDR2, dát tam něco navíc by dávalo velký smysl...

    • Pokud má člověk PC či PS5, jak si má RDR 1 zahrát?

      • Proky

        Tak si ji nemohl zahrát. Dvojka ne hezčí, lepší atd. Tak, že si nemohu zahrát 1 mě nějak netrápí 

      • da se na emulatoru 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit