Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A tento mod bude využívat mise ze singlu, nebo to bude mít spešl úkoly přímo pro tento mód?
  • Masa-san
    Tohle není špatná idea, ale také nic převratného.
    Pokud to chápu správně, nejde o pravý Multiplayer. Hráč hraje sám > singleplayer.

    Jednoduše si projdete určitou misi v Contracts módu, označíte target a stanovíte podmínky za jakých má být eliminován. Po té vaší "misi" upnete na server. Ostatní hráči budou mít možnost stáhnout tuhle "misi" a zkoušet ji projít.

    Je to taková variace tvorby vlastního skate parku ve hře se skateboardy nebo tratě v zavodní hře ,kterou po sléze nabídnete ostatním online.

    Otázka je jestli na tomhle módu nepracovalo trochu na úkor single playeru a pak také jak dlouho tahle idea udrží hráčovu pozornost, vezmeme-li v úvahu například opakující se prostředí a omezení, které to sebou může přinést (např. editace prostředí v editoru se dá jen těžko očekávat).
  • nikdo vas nenuti mp hrat, tak nevim proc furt fnukate kvuli tomu, ze ho vsude tvurci serou. nahodou je lepsi, kdyz date plnou palbu za sp i mp, nez jen za samotnej sp. idioti...
    • sugyn
      Konzumentni nazor, hlavne ze za malo dostanu hodne ze?Ale jak to budete vypadat ve finale je mi ukradeny, hlavne aby toho bylo dost.
    • tak já ti to vysvětlim trochu jinak. Máš určitý lidský zdroje a prostředky, který musíš rozvrhnout, abys byl schopnej dosahnout určitýho plánu. Takže v praxi pak lidi, kteří by se věnovali optimalizaci musí řešit sítový kod.

      pořád jsem idiot?
  • v Silent assassinovi se zabíjelo jenom strunou. A ted tu vymýšlí takové ptákoviny? Jen abych se předháněl s někým ve nějakých statistikách, tabulkách? Ze všech Hitmanů je pro mě tenhle ten nejméně sympatický.
  • Danny28
    MP v Hitmanovi...To svět neviděl.Fakt to už cpou totálně všude.Vývojáři jsou prostě přesvědčeni že dneska hry bez MP nemůžou existovat.Blbost...
  • budou litat kulky pozpatku ?
    • AncaDlanca
      Zase nekdo kdo jedl vtipnou kasi! *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit