Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skvela zalezitost. SR3 som vsak nikdy nedohral, kedze na steame sa mi stale prepisovali savy, resp. sa nenahravali tie starsie :/. Mal niekto s tym problem a pripadne to aj vyriesil?
    • XorxoxTalarius
      To slysim prvne, zkus vypnout Cloud, to by melo pomoci.
  • Saints Row The Third je tento víkend na steame -75% :-)
  • Shenkster
    Až na tu dubstep zbraň a stejný město se fakt moc těším ! To zas budou hodiny co-op řádění *14*
  • papa GTA5 nebudu cekat jestli se Rshit uraci vydat ho i pro PC budu hrat SRIV a spoustu dalsi ch sandbox her co letos vyjdou na PC stejne, nemam cas zahrat vse co mne zajima a musim si vybirat jejich skoda!
  • Rated "R" for "Retarded"! Už se moc těším *4*
  • Ten skok do lodi je parodie na Mass Effect 2 *1*
  • no nevim co vas na ty hre tak bavilo zkousel jsem ji hrat ale po 10min jsem to vypnul protoze tam proste neni nic zajimavyho
    • XorxoxTalarius
      Aha :D
      No mozna by jsi si mel dat vice trpelivosti a dat kazde hre vic casu nez ji odsoudis, obcas se tak dostanes k opravdovym skvostum.
  • Jamessi
    Benžemin Matrfaking King :)
  • oktavius66
    Tak tento TRAILER je fakt bomba. Docela mě to hodně překvapilo. U prvního oznámení SR IV jsem si říkal: kašlu na to, to se mi nelíbí. Beru to zpět ! O SR IV jsem se momentálně začal zajímat a příjde mi to jako nejpovedenější díl. SR je známo svým dobrým Humorem, kterému se také občas zasměji *3* . Je to parodie všeho druhu a to dělá SAINTS ROW ! Nevím jak Vy, ale já se na to těším *3* ...
    • XorxoxTalarius
      No ja se musim priznat ze jsem se o to neprestal zajimat od doby kdy to oznamili jako datadisk :D Ani to ze vsichni lamentovali nad tim tim ze to muze byt jen nastavovana kase vydavana za plnou hru mne neodradilo :D A jak vidim, zcela opravnene :D
  • Líbí se mi, že se Miller přidal k Saints :DD
    • lipkozzi
      JJ, Deckers som v minulej hre sice moc nemusel, ale ta hudba... hlavne Stratagem Medley :) Snad sa nieco v tomto style objavi aj v 4-ke a neprezenu to prilis s tym dubstepom

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit