Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako jo, dobrý, ale Martin by hlavně měl tu ságu konečně dopsat. Na poslední knížku jsme čekali roky a pokud se bude věnovat hrám a seriálu, kdo ví, jak to bude dál. Aby to nedopadlo jako s Gerroldem a válkou s Chtorrem, kde Gerrold patrně umře, aniž by vydal další díl.
  • Tvorcovia mi pripadaju byt spravne odusevneli a s respektom k predlohe, grafika je uplne v pohode (ziadne preplacanosti a dobra ostrost) a hlavne tie postavy vypadaju ako zapamatovatelne charaktery a ne len random facegen klony ala oblivion-skyrim...
    Hodne nadejny projekt, drzim palce a tesim sa!
    • hodně se mi líbí taková ta "špinavá atmosféra".. takový ten druh grafiky.. nemám rád moc pestrobarevné grafiky plné zářivých barev, plné zářívích rytířů v nadupaných vyleštěných a nalakovaných zbrojích.. mam to rád pěkně reaálné, ošoupané, ponuré... ty obličeje jsou opravdu takové zapamatovatelné... nejsou to žádní hezouni ale má to svoje kouzlo... Akrát jak jsem již zmíni.. ten soubojový systém mi k tomu nesedí... já si s tou grafikou spojuji více The Witcher, Dark Souls, nebo Dragons Dogma.. takže bych čekal i podobný soubojový systém... ale uvidíme no.. třeba to nebude tak kostrbaté jak to vypadalo ve videu...
      • Je to zmena..co se tyce toho soubojoveho systemu....je pravda,ze klikat mysitkem v grupe nepratel, to neni to prave orechove, ale jsem si tak nejak zvykl...A uz me to vubec nevadi...
        Hlavne si uzivam pribeh a zase to je hra typu...jeste udelam tohle, aaa tohle...a jeste nekonci pasaz s jednim hrdinou, tak jeste chvilku....aaa najednou je pulnoc *1* *1* *1*
  • bojoví systém nevim no.. čekal sem víc witchera nebo něco podobného (real time) souboje... A nevim proč pořád všichni omílaj že se nebude hrát za známé postavy... A podle mě je jedině dobře že se nehraje za známé postavy, které například vídáme v seriálu od HBO... Nemam moc rád hraní za známé postavy... pak je to takový... mno.. rači se do té hry implementuju nějak sám za sebe.. snažim se vžít a ne hrát příběh někoho jiného.. chci vlastní příběh... a navíc pak jedni říkají že se to nedrží předloh a podobný věci... rád vidim ty herce a postavy v TV ale ve hře sem to já kdo píše history... a strašně to svazuje když děláte hru za specifickou postavu z nějakého Universe....
    • Cahir
      Ve videu z gampleye autoři říkají, že se při vývoji - co se gameplaye týče - nejvíce inspirovali Dragon Age a Mass Effectem.
      • njn uplně by mi stačil normální souboj... nějak mi to nesedí k tomu... u Dragon age to bylo nějak takové že to k tomu sedělo.. ten izometrickej pohled většinou a vůbec ta grafika a všechno.. ten soubojovej systém se k tomu hodil.. ale když sem viděl první ukázky na GoT RPG tak sem si říkal že to musí bejt jako Witcher nebo tak.. takový akčnější... ta grafika k tomu uplně pobízí... uplně bych čekal že to bude akční RPG s parádními real time souboji.. prostě se mi to nějak k tomu nehodí....
        • Kinet1c
          subojovy system je podla mna ok, taky akurat pre kazdeho aj ten co ma rad plynulejsiu akciu a aj ten co si rad uvazi dalsi krok v suboji, ja som skor ten uvazlivejsi typ, vzdy som bol, ale zas nehovorim, ze nemam rad aj realtime akciu, to nie, iba osobne preferujem skor kus nieco tahove, prip. nieco take kde sa da pauznut cela bitka, nieco ako bolo v dragon age, ale aj toto spomalenie je celkom super, sice ked si predstavym, ze by som si mal vybrat z 10tich skillov a ktory pouzit v danej situacii, tak neviem co urobim, tzn to spomalenie nie je az tak brutalne
          • Já osobně nemam nic proti spomalování... u Dragon Age to bylo fajn.. prostě se mi to k tomu nějak hodilo.. ale jak říkam tady se mi to nějak nehodí.. pořád z té grafiky cejtim The Witcher, Dark souls nebo Dragons Dogma... Nějak sem od toho čekal ten real time... nejde tolik o samotné zpomalování jako že se mi to nehodí do toho prostředí... Nevim jestli mě to nakonec přesvědčí... čekal sem že to bude real time s nějakym pořádnym provedenim... tak uvidíme jestli mi to sedne nebo ne...
  • praseek
    Grafické zpracování předností těch dívčin ve videu mi silně připomínají jednu věc - minecraft... *1*
  • Milujem Game of Thrones. Hru na Steame kúpim rád...
  • GoT si mě získalo, ale tahle hra u mě bohužel propadla pohledem přes rameno a soubojovým systémem.... :(
  • můžu se zeptat, jakym způsobem jste se dostali ke knížkám? Přijde mi, že se "sága" mezi lidi rozmohla jak epidemie. Nikdo o ní nevěděl a nejdou ji čtou všichni. Fakt mě to zajímá. Přes kamarády, či jak?
    • Cece ja jsem se k tomu dostal haluzove pres kamarada cca rok po vyjiti prvniho dilu...samozrejme ze to ctu v anglictine....Muj kamos je takovej fantasy magor... a pujcil me prvni knizku a to me dostalo *1*
    • Kdysi davno v diskusi na jednom webu. V te dobe o tom mnoho lidi nevedelo. I kdyz je to uz hodne dlouho, do dnesniho dne jsem se k tomu nedostal a asi jeste dlouho nedostanu (byt jsou ceny knih na ofiko strankach Talpressu docela priznive).
      • "ceny knih"
        já většinou kupoval knížky z antikvariátů. Docela mě ted baví číst v angličtině, takže kupuju přes paypal na e-bay.uk v přepočtu tak za 200kč jednu knížku (ted zrovna sword of thruth - 11 knížek, to bych se normálně nedoplatil za nový knížky).
    • Hairy_Ass
      Asi před 4 lety díky databázi sci-fi/fantasy Legie.info... Jinak o ni vědělo dost lidí, ale samozřejmě teprve s příchodem seriálu se masy rozpomněly, že umí taky číst. *3*
      • však je to dobře, jinak by četli jenom komiksy o Max Paynovi a Halo. Musim přiznat, že jsem se k Zaklínači dostal taky spíš díky seriálu na čt2
        • Hairy_Ass
          O Zaklínačovi jsem taky věděl nejprve z obrazovek televize, ale to mě spíš odradilo, takže jsem se na knihu vrhl, až když se oznámila první hra.
          • deridon
            já to měl u Zaklínače zase jinak.. přes hudbu, soundtrack ze Zaklínače 1, poté jsem zkoukl seriál (šílený béčko, ale mělo to něco do sebe a Zebrowski byl super), poté začal číst knihu a až poté začal hrát hru (do té doby jsem na to neměl PC) :)
            • Kinet1c
              kniha, serial sa my nepacil a potom hra (obe)
    • Ringwraith
      Přes seriál.

      Na americký seriály čučí každej první a půltej a Game of Thrones je prej fakt dobrej. Tak je jasný, že pak někteří lidi začali hledat i knižní předlohu.
  • Cahir
    Jestli se tohle povede, mohlo by to být stejné překvapení jako ve své době Zaklínač.
    • Kinet1c
      mne sa to zatial celkom paci, ale ano ale, uvital by som viac krve :D, tzn nieco na sposob Blade of Darkness, ja viem, ze toto o tom celkom nie je, ani necakam, ze tam rozctvtis niekoho ci mu odseknes polku tela, ci neviem, ale take nohy ruky by pokojne mohli poletovat vzduchom, nie zas pri kazdej bitke, ale co ja viem, no skratka, to ktomu ma patrit, malo by podla mna
  • Hank90
    Night gathers, and now my watch begins. It shall not end until my death. I shall take no wife, hold no lands, father no children. I shall wear no crowns and win no glory. I shall live and die at my post. I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls. I am the fire that burns against cold, the light that brings the dawn, the horn that wakes the sleepers, the shield that guards the realms of men. I pledge my life and honor to the Night's Watch, for this night and all the nights to come. *5*
    • Gorkan
      skvele
    • Fandím velkému Jinému *3* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit