Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz dlouho doufam, ze by to mohlo byt neco jako monster hunter, ale pro ps3 s pribehem a otevrenym svetem. A chovani toho draka mi monster hunter silne pripomina, takze parada a tesim se na vyslednou hru a doufam ze bude stat za to.
  • Vypada to skvele, ale konzoli si kvuli tomu kupovat nebudu.
  • Jestli mě něco odtrhne od Dark Souls, tak tohle *1*
  • :-) Na tuhle hru se hodně těším :) Konečně něco zajimavého z Fantasy prostředí :).
  • Tak na to se těším, když Japonští vývojaři chtějí, tak sakra umí.
  • Další kolo nářků "škoda, že tohle není na PC/kvůli tomuhle uvažuju o koupi konzole" začíná. Kolik takovejch kol ještě bude muset být, aby se člověk dočet "je mi jedno, že to není na PC, kupuju konzoli"? *7*
    • Malleth
      Mě stačilo vidět jedno video z Okami a bylo rohodnuto *11*
      • Souhlasím. Okami je jedna z těch her, kvůli které stojí za to pořídit si konzoli.
        • Ringwraith
          Nebo ji emulovat na PC.

          Samozřejmě většina lidí si ji nakonec tak zamiluje, že bych se nedivil kdyby si koupili PS2 originálku na poličku.
    • XorxoxTalarius
      Je mi jedno ze to neni na PC, konzoli si kvuli tomu nekoupim :)
      Spokojenej?
      • Když ti to nevadí, tak mě taky ne *1*
        • XorxoxTalarius
          Ja mam doma tolik RPG na dohrati ze na tohle bych stejne ani nemel cas :D
          (Gothic II & III, kompletni Might & Magic ... a tak dale :D )
          • Malleth
            Trochu ti závidim, že máš tyhle pecky ještě před sebou *7*
            • Ringwraith
              XorxorTalarius:

              Ten pocit znám. Osobně jsem měl celkem čtyři různé typy backlogů:
              Indie hry na Steamu.
              Konzolovky z 6. generace pro emulaci.
              PSP hry
              Vizuální novely.

              Nakonec jsem se donutil jeden z nich zrušit - odnesly to konzolovky z 6. generace pro emulaci.
            • XorxoxTalarius
              Bohuzel neni cas :(
  • God-of-War
    Tak tohle vypadá fakt luxusně
  • XorxoxTalarius
    Pekne ... az na to ze ten souboj s drakem v lese vypada dosti komicky :) Uz jenom proto ze nema kolizi a prochazi stromy :)
    Ale urcite v nejakem jinem prostredi to nebude vypadat tak hloupe ...
  • Nevypadá to špatně.

    Jen technická k tomu popisu autora zase. Vodopád? jako nějaký horizontální jo? :) A co je na něm tak úžasného efektově? docela nic.
  • Cahir
    Docela mě štve, že tohle nebude na PC. Už po Dark Souls jsem měl docela velký nutkání pořídit si konzoli.
    • Dark Souls se na PC mozna nakonec jeste dockame. Pomalu kazdy den googlim, zda-li se konecne nevynori nejake ofigo prohlaseni z Namco Bandai v souvislosti s petici.
      • Tak si googli já ho na konzoli zase skoro každý den hraju. A je to lepší než googlit
    • Neblázni všichni tu vykřikují, že konzole jsou zlo a ty si ji chceš koupit :)
      • God-of-War
        Spíš další normální člověk
    • Já si konzoli pořídil a co se týče hraní je to nejlepší co jsem mohl udělat. Neustálé instalování, řešit, jestli se to bude nebo nebude škubat, malý monitor, pořád jak idio* upgrade hw a sw .... do háje s tím. Tady jen vrazíš placku, lehneš do postele (sedneš na sedačku), zapneš plazmu a jedeš .... pohoda maximální.
      • Nedokazu si predstavit ovladat jakoukoli RPG hru necim jinym nez mysi a klavesnici. A obecne hra musi mit ovladani uzpusobene konzoli, inventar uzposobeny na konzoli, atd. cili vsechno co mi vadi na konzoloidnich konverzich na PC by tam nemohlo byt jinak. Plus kdyz vidim na youtube konzoli videa, tam kde ja uploadovaci obrazovku sotva vidim, konzolista si pekne pocka. A s tim upgradem PC: pokud si oceses detaily naprosto na minimum, nebude to nutne delat moc casto. Jenom pak budes mit grafiku jak na konzoli ;-)
        • Malleth
          Tak zrovna Dark Souls by se na klávesnici a myši moc hrát nedalo
          • Myslim ze cokoli se da ovladat na gamepadu pujde i na klavesnici a mysi, spis naopak to neplati. Je mozne, ze nektere hry se lip ovladaji na gamepadu (dovedu si to predstavit u klasicke bojovky typu Street Fighter nebo u nejake sportovni hry). Jakakoli 1st nebo 3rd person hra zase musi byt lepsi na klavesnici / mysi. Rychlejsi a presnejsi zamerovani, nesrovnatelne rychlejsi otaceni se atd. Plus mysi muzu okamzite kliknout kamkoli po cele obrazovce, to dava inventari uplne jine moznosti. Konkretne Dark Souls ma uplne silene neprehledny inventar, kde musi clovek gamepadem listovat i 10 a vic sekund nez se mu tam podari neco najit a naklikat. Tohle je vec, kvuli ktere lidi doted nadavaji na Skyrim.
            • Na rychle a presne zamereni je nejlepsi autoaim a co z toho jako? Preferujes pc, protoze si myslis, ze se jednoduseji ovlada? Zkus tablet, tam je ovladani jeste jednodussi. Zvlada ho ovladat i muj dvoulety syn, ktery si s gamepadem ani mysi neporadi.

              Na radu veci je gamepad lepsi, na pc hraju uz 20 let, tedy desetkrat tak dlouho co na konzoli. A prohlasuji na zaklade sve zkusenosti, ze rada her se ovlada lepe na gamepadu. Skyrim ma imho blbe ovladani proto, ze je i na pc a nemohl naplno vyuzit vlastnosti gamepadu, jako treba dark souls, jehoz ovladani klavesnice s mysi neni schopna pobrat s odpovidajici ergonomii. Diky tomu dark souls strci skyrim levou zadni do kapsy. Gamepad imho umoznuje komplexnejsi ergonomicke akcni ovladani nez klavesnice s mysi.

              Hry ktere mam na konzoli i pc a muzu je primo srovnat: oblivion, falout 3, fallout nv, borderlands, darksiders, batman arkham asylum. Zadna hra z toho se nijak vyrazne lepe neovlada na pc, na gamepadu se vyrazne lepe ovladaji darksiders a batman. Takovy borderlands jsem na konzoli dohral za odstrelovace az do konce, na pc za sirenu me to prestalo bavit. Nebo treba oblivion me na pc nikdy nebavil (ani v dobach, kdy jsem o konzolich nic netusil (a predchozi dily jo, jsem fanousek tes), vychutnal jsem si ho az na konzoli. Tva predstava, ze se na gamepadu musi ovladat hur vsechny fps a tps a ze to plati obecne pro vsechny hrace je licha.
            • Malleth:Street fighter na klavesnici no to bych chtel videt to uhrajes tak proti easy komplu proti hracum s padem nebo arcade stickem si neskrtnes
            • Na rychle zamereni bude vzdy rychlejsi / presnejsi mys, to je fyzikalne overitelny fakt a ne muj subjektivni nazor ;-) Zbytek je asi otazka pristupu, nekteri lidi preferuji volnost, kterou dava mys, jini maji zase radi gamepad (asi je tam vic veci po ruce). Bohuzel konverze tomu davaji na frak, oba typy ovladani se od sebe obrovsky lisi a imho neni mozne z jednoho vytvorit nejak pouzitelne to druhe, a proto porad ty flamesy ;-)
            • Malleth
              1) Tak třeba tekken, nebo street fighter se dá hrát na klávesnici celkem v pohodě. Ale DS by se hrálo asi jako kdybys hrál tekkena a musel bys ještě k tomu používat myš k rozhlížení. U hry kde je rychlost a přesnost strašně důležitá bych něco takovýho asi nerozchodil a to sem dohrál Metal Gear Solid 2 nebo Resident Evil 4 a ty měly na PC hodně absurdní ovládání. Jestli vyjde PC verze DS a nepředělají razantním způsobem ovládání, rozhodně doporučuju Gamepad.

              2) Inventář v DS zdaleka není taková tragédie jak ve Skyrimu. Je sice nutný tam listovat, ale není tam hromada zbytečných věcí, u každýho předmětu je obrázek a není tam debilní váhovej limit, takže práce v s nim je celkem v pohodě. I když přiznávám že by se tam dalo i něco vylepšit.
            • Blaboly Pc fanboye,Pc ma 90% lidi tak nemusis popisovat jak se hraje s mysi a klavesnici,konzoli ne a ty asi taky ne hraju mnohem radsi na konzoli a na padu uhraju vsechno
      • podle toho co pises tak se vsadim ze si typ kluka Tati kup mi to tati kup mi tamto tati ja chcu to atd.!!!jinak krome tech totalne zabugovanych pohybu draka atd. by to slo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit