Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm modifikace do Doty 2 tak se zeptst je moznost zeby vznikl modifikace na tower defense ? neco jako ve W3
    • http://www.dota2.cz/novinky/vyvojari-pripravuji-mod-tower-defense-element
      • sry ze jeste otravuju ale jak se dostanu k tem modum ? abych je mohl hrat ? stahl jsem si dota 2 ale tam to nikde nevidim tak jak to bylo ve W3
        • Vývojáři ------------připravují------------ mód Tower Defense Element
          Populárního módu Tower Defense Element se ----možná---- brzy dočkáme i v Dotě 2.
          *7*
          • no jasneale zatim tymody spustis jen pomoci nejke specialniho souboru . moje otazka byla jestli se to bude pomoci nej ooustet porad nebo to pak daj primo do doty
            • logicky to pridaj do doty, konec diskuse.
      • nice thx
  • Nerikalo se Source2 uz enginu Portalu2?
    • Nerikalo.
      • Ok : )
        Vlastne ani nevim kde jsem to vzal...
  • Jack1947
    Už by bylo sakra na čase!
  • Soon™
  • martin.mirejovsky
    Podle mě se jednoho krásného dne probudíme a zjistíme, že náhle ze dne na den na Steamu vyšel Half Life 3 - bez jakéhokoliv oznámení nebo propagování. Úplně vidím to pozdvižení a nadšení současně... To by prostě byla bomba... Valve zkrátka nemá zapotřebí cokoliv oznamovat :D
    • nekromant33
      a hned bude s 50% slevou
    • Ronox
      To si nemůžou dovolit, protože to už by ten internet doopravdy vybouchnul :D
    • trojka nebude,nemaji radi cislo 3...portal 3 nikde, l4d3 nikde,hl 3 nikde...to neni nahoda
      • Možná že všechna třetí pokračování, chtějí naráz vydat na novém enginu, ale je to jen taková osobní spekulace.
        • The Orange Box 2. Volvo pls
        • Asharak
          Bohužel 3.3.2013 to nestihli, z čehož se dá usuzovat, že si jedno tisíciletí počkáme.
          • Co říkáš na datum 3.3.2033?
            • Asharak
              Přesnně, ideální ještě ty tři stovky, jinak ne tu dvojku by si určitě nedovolili.v ten rok vyjde nějaká nová hra verze 2.
            • BookerDeWitt
              Pravděpodobnější se mi jeví 3.3.3333.
        • JezboX
          Jo jen aby to nechtěli vydat na Source 3.
    • niceguyfromrussia.ru
      až na to že ten deň budem mať tak 120 rokov a bude práve 3 minúty pred koncom sveta...
    • Přesně tak to taky vidím. *1*
      • No ja hlavne vidim, ze nech by bol HL3 akokolvek dobry, tak automaticky nesplni ocakavania hracov pretoze si uz medzicasom vysnivali nejaku dokonalu legendu :)
        • Jam97
          Piš si, že ta hra bude přesně tak dobrá, jak sníme, ne-li lepší. Pamatuju si to s Portalem 2, hodně lidí říkalo, že to nebude ono, že ten co-op je divnej a jak ta hra dopadla ? HL 3 (pokud se ho dožijem), bude zajisto pecka !
          • HL3 je téměř jistej, pokud ho teda nezruší. A left 4 dead 3 taky.
            https://pbs.twimg.com/media/BueIms2CQAAKNkA.png:large
  • Nechci to říkat, ale moje touhy mě překonaly... Prosím Lorde Gabene ať na tom pitomém Gamescomu oznámíš HL3!!!
  • Half Life 3 mentioned. Half Life 3 confirmed!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit