Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor
    No ohledně Phoenix Pointu zůstávám skeptický ... vidím zaměřovací systém z Falloutu 3 , modrou šachovnici po vzoru Xcomu , šedohnědou paletu po vzoru Last Days of Gaia  ......

    Golop na tahové strategie nikdy nezanevřel , od multiplayerových a loot boxových pokusů  to dotáhl až ... k remaku starého Xcomu ?  No popravdě to co mne děsí víc než konec kickstarteru a začátek prodeje je stereotypní prostředí a kudlanka jako ekvivalent vozidla : /   

  • TheGGG
    tak toto vypadá hodně dobře... hlavně fakt, že se nebude dat tak volně střílet skrz zdi jako v xcomu je super... to budou nervy a temnější atmoška je taky plus
  • skaven
    sranda, ze tanky boli aj v prvom UFO, a v 2018 je to uu sprava
    • JamesFaith
      V prvním UFO nebyly tanky, ale pouze automatické zbraňové plošiny, kterým se tanky přezdívalo. 
      • skaven
        <div>tomu sa hovori progres, od 93.roku :)</div><div>
        </div>
      • Kde jste dohledal, že se jednalo pouze o přezdívku a ne o 2 rovnocenné názvy téhož. "Heavy weapons platform" a "Tank/cannon" se nevylučují.
        • JamesFaith
          Kde bych to hledal, já tu hru hrál už v době vydání, takže jen píši, jak se o ní tenkrát mluvilo. ;) 


          A hlavní rozdíl je ten, že ty plošiny byly automatické, tedy bez posádky, zatímco v tanku v PP posádka je, jak dokazuje jeho velikost.  Opravdová vozidla (vznášedla) v sérii UFO i X-Com byla vždy jen ve světové části a na výsadkových mapách pak byly s vojáky jen roboti a automatické nosiče zbraní. 

        • Blue.Shark
          Myslím že se přete o blbosti a uniká vám základní sdělení: obrněná vozidla budou jak zbraňové platformy, tak prostředek pro přesun vojáků. Takže abych si rýpnul, v současných hrách se to moc nevidí, je to uuu zpráva, a i kdyby nebyla, už vidím, jak si všichni čtete článek s nadpisem "Phoenix Point vám neumožní vůbec nic nového" 😉
  • Ilusiveman
    Supr, těsím až to bude hotový  😎
  • Hidden
    Jsem zvedav a doufam, ze to zaroven i inspiruje Fireaxis k dalsim vylepsenim X-Comu. Trosku me prekvapil ten rok vydani 2019, myslel jsem ze ma vyjit uz ted v lete a az pak mi doslo, ze to by mel vyjit ne Phoenix Point, ale nemene nadejne vypadajici Phantom Doctrine. :)
  • raisen
    Až na konci června příštího roku? Doufala jsem v jaro 2019 😐 Ale těším se a doufám, že se hra povede 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit