Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediný kdo umí natáčet kvalitní filmové adaptace her nekvalitních konzoloidních her je Uwe Boll. Ale tenhle mladík je taky perspektivní, přesože zatím nic nepředvedl, jsem zvědavý na tuto prvotinu (prkotinu).
  • Pokud vím, tak film nemá sledovat Desmonda ani žádné postavy z her, ale má přijít s paralelní dějovou linkou a odehrávat se ve Španělsku cca v Ezziově době. Alespoň tohle jsou tedy informace, které mám od lidí, kteří se o to trochu víc zajímají :)
    • Přesně tak, aktuální informace jsou jak píšeš, čumim jak puk, kde sebrali tuhle rok starou "žhavou novinku", že Fassbender bude hrát Altaíra/Ezia + Desmonda :).

      Akorát mi uniká dýlka produkce. Za rok natočit živý záběry, udělat všechny triky, k záběrům udělat muziku, finální leštění apod.? Budu jim držet palce, obvykle je to u filmový AAA produkce delší. Jen doufám, že to bude vypadat líp, než AC Linegae - ten je sice super, ale je tam místy strašně moc poznat, že jsou všichni herci točený před zelenym pozadím (no, někdy je to vidět míň, někdy to zas slušně bije do očí).
    • Lukyz
      Taky jsem někde četl něco podobnýho, ale víš jak... "Nothing is true, everything is permitted." *1*
    • To jsou informace co si každý koho ten film zajímá dohledá na googlu za pár vteřin, na to se nemusím "víc zajímat" o filmy.
      • A tím, že si to vyhledáš, už se o to začneš zajímat. Nedělej tady chytrého. Já jsem to psal proto, že je článek psán zřejmě bez těchto novějších informací/spekulací.
  • martin.zima.98
    OT: je tu někdo kdo hrál hry: Keltští králové: válečný běs či Punské války? Patří to k mým nejoblíbenějším hrám, díky tomu miluji historii a tak mě zajímá jestli to někdo hrál *4* a jestli se mu to líbílo.
    • Firingo
      zvláštní otázka zde :D Ale ano hrál jsem, byla to jedna z mých prvních her a hrozně jsem to žral :D Ale už je to dávno co jsem to hrál naposled :)
    • strategie stupidně jednouchá, ale zábavná .. aspon tak si ji pamatuju
    • Francis
      Hral, a dosť často. Aj teraz si to raz do roka nainštalujem a zahrám. Je to stále skvelá hra.
  • Jack1947
    Pokud to bude něco ve stylu Pop tak se to dá hlavnšě at to nepřeplácají wow efekty a trochu se to drží hry... ( hele, to by nikoho fakt nebavilo? příběh - assassína který se vydává na svou cestu a povětšinou pomsty a o řádu assassínů cmon, no tak to snad nezhatí). *4*
  • Nevím, v čem má být režisér tak zajímavý....točil nějaké krátké filmečky a pak až tohle....jo možná je to skrytý talent...ale žádný jeho úspěch jsem nezaznamenal ;)
  • By mohli udělat Order 1886 tak, že odstraní herní sekvence.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit