Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to mi poslední dobou dělají radost. Nejdřív češtiny na Gabriela Knighta 1 a Sama a Maxe 1 a teď už na Full Throttle a oba remaky MI. Teď abych si všechno zahrál znova a vychutnal si ty vtípky, co mi v angličtině unikly. :)
  • Cosi
    Pořád mě zajímá vyjádření redakce kolem přivlastňování češtin ABCgames.
    • Pokud se ti něco nezdá, co takhle napsat přímo do ABCgames namísto pomlouvání na jiných webech?
      • Cosi
        Do abc jsem psal, nikoho nepomlouvám, říkám jen pravdu. Tohle je výsledek, který byli ochotni připustit. Proto se ptám co na tydle praktiky games.cz. Žádná odpověď taky odpověď.
    • to je nejlepsi kdyz nekdo kdo dela vpodstate nelegalni upravy programu se dozaduje nejakych legalnich prav *1*
      • Cosi
        V našich případech to máme povolené *1*
    • GlaDOS
      Jaké přivlastňování?
      • Cosi
        To, že i neveřejné češtiny si vloží na svůj web. Případně odkazovaní na češtiny s neodmazávatelným bannerem na ABCgames.
        • GlaDOS
          O těch neveřejných češtinách nevím, ale jsem si jistý, že jsou na formě sdílení s ABCgames domluveni. Vždyť na to mají program.
  • hEj pyco ne kazdi ovlada anglyctynu a nerozumy anglyckym zvukum alyenU a to ye napyuc protoze nevym co ryk&ju pyco.
    • héj dylynoo mas pravdu kaaaamo moooreeee
  • BoB.2
    Připravuje se čeština na Aliens: Colonial Marines.
    http://cestiny.idnes.cz/aliens-colonial-marines-cz-jiz-brzy-d6t-/Zurnal.aspx?c=A130226_102742_bw-cestiny-zurnal_zel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit