Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když už úvodní obrázek láká na Total War: Rome 2, měl by někdo dobrý tip na mody pro TW: Shogun 2?
    • Jestli můžu doporučit tak na www.twcenter.net je vse co se da sehnat na jakykoliv dil ze serie.
    • http://www.moddb.com/mods?filter=t&kw=Search+...&released=&style=def&theme=&game=14278&type=

      Není toho tolik jako u starších dílů, ale DarthMod je všeobecně velmi chválen.
      • děkuji za tip, Total War jsem nikdy předtím nehrál a z dnešního odpoledne jsem naprosto unešený. Po Age of Empires 2 mě nic tak nechytlo.
        • Seria Total War je skvela. Rome 1 je absolutny vrchol celej serie. Medieval II trocha slabsi ale stale dobry. Empire a Shogun su tiez vynikajuce , ale Rome II je absolutna s..cka. uboha nehratelna s ...cka.
          • Zase tak hrozný to není. Chápu ten hate. Ta hra prostě není tak dobrá jako ostatní Total Wary, ale že by to byla vyloženě ubohá sračka, to si nemyslím. Nebaví mě to tak moc jako ostatní Total Wary, ale největší propadák na světě to taky není. Teda podle mě.
            • Ze série Total War jsme si zvykli na vysokou kvalitu a tak když se ukázal Rome 2, tak byl automaticky zařazen k tomu horšímu, protože zklamání bylo po minulých dílech obrovské. A vlastně si to napsal sám, nebaví tě to. Nemá to tu hratelnost a zábavu, hlavně, že to mělo ten hype a největší rozpočet v historii TW. *13*
          • Jack1947
            Zabugovana a hw narocna (zbytecne)...
            • Musím říct že po patchy 8..je optimalizace o dost lepší aspoň u mě se výkon zvedl o cca 30%..a co se týče GamePlaye..tak módy typu Divide et Impera nebo od našeho krajana Radiouse...hodně to zlepšují...a na nadcházejícím modding summitu by mělo CA uvolnit map editor..:) takže půjde zmodovat paradne i mapa kampaně...a to nemluvím o připravovaném ROME 2 Total Realism..Roma 2 určitě není žadnej trhák..ale ofiko patche ze strany CA a hlavně moderska komunita z toho podlě mě udělají velmi dobrou hru..což mě vede k názoru že ta hra není v jádru špatná a dost věcí ještě pujde zlepšit...viz informace zde http://www.twcenter.net/
            • Gojira
              Má na tom hlavně podíl SEGA. Jak CA psalo, tak měli ve hře tolik věcí, že SEGA jim přikázala ať to osekají . Viz politický systém například. Ten je totálně nahovno udělaný a nemá vpodstatě žádný vliv.
            • Nejde ani tak o bugy (ale, že jich tam je) ani o optimalizaci, protože to se časem vychytá, ale ta hra je špatně udělaná už v základu a to žádný patch nepředělá. Mám pocit, že v tom jak dopadl Rome 2 má podíl i ta jejich TW:Arena a to už nebude mít s klasickým TW stylem co dělat. Na novém dílu je třeba začít od nuly a nechat na Rome 2 zapomenout, jinak to nevidím dobře.
        • Pravda, že DM jsem zkoušel osobně jenom u Empire, ale to vylepšení z toho udělalo v podstatě jinou hru - tedy DarthMod v klidu zkus. A taky zkus další díly Total War, klidně i ty starší, jenom se ve svém vlastním zájmu vyhni Rome 2 *1*
  • Mna by potesilo keby ze konecne niekde najdem cestinu do XCOM Enemy within.
    • Cosi
      http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=3443
      • Lenze ta cestina na XZone je nekompatibilna z ulozenymi save poziciamy. Clovek musi zacat hrat hru od znova uplne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit