Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je pravda ze u her od roku cca 2007/6 uz tyhle veci kolem nejsou potreba. vzdyt uz se na hry nedelaj ani cheaty?! si pamatuju jak jsem hledal tipy na half-life a navod kudy pokracovat a co udelat atd. to u dnesnich her nehrozi *16* *12* *12* *12*
    • Veskoslav
      Tak to taky není pravda:)Sice je jich méně, ale pořád člověk musí u některých her číst v některých pasážích návod.
    • +1 sam se divim ze ti davam + xD
      • I nas velky Ondra ma obcas svetle chvilky *1* .
  • Nie každý hrá dňom i nocou... a z času na čas sa mu prihodí nejaký ten zákys *2*
    • Jasny zasek se obcas stane kazdemu,ale zrovna u hry jako je ME2?
      Ta hra te vodi za rucicku a pokud umis aspon trochu obstojne anglicky,pripadne mas titulky,tak si neumim predstavit,jak se muze nekde hrac zaseknout. *3*
      • Veskoslav
        Tak může maximálně zabloudit na planetách jako Illia nebo asteroid Omega. Ale pokud má základní znalosti angličtiny a umí číst v mapě, tak ani to mi nepijde, že by potřeboval na to návod.
  • Veskoslav
    Jestli někdo potřebuje návod na DLC Kasumi, tak to opravdu potěš. To pak není pro něj ani hra ME2, když potřebuje návod:)
    • No já jsem návody dost často používal jako zdroj informací a někdy jsem se podle nich řídil jestli koupit nebo ne...
      • Veskoslav
        Takže si přečteš, co se tam odherává a pak si to koupíš nebo ne? To nemusíš už pak kupovat, když sis to přečetl, ne?:)
        • Zas je tu niekto mudry jak vanoce...Ty by si si kupil knizku keby si ju celu precitas v obchode? *7*
          • Veskoslav
            Nečtu obrázkové komiksy, abych to stihnul si přečíst v obchodě (udělám občas vyjímku a mám doma komiksy Asterix či v originále Batmana). Tudíž srovnání knížka:hra je v tomto případě mimo. U knížky občas stačí si přečíst tzv. záložku;)
            • Veskoslav
              Já si chodím číst do Librexu,takže vím:) Ale rozhodně si nepřečtu celou knížku a pak si ji kouúím, což když si člověk například přečte návod ke Kasumi cca 2 stránky, tak potom postrádá smysl to kpovat, když víš, o Tě čeká:)
            • Záleží na hodnotách člověka... V neoluxoru maj takový gauče a křesílka... A víš proč je tam mají? Je to prosté - člověk se tam posadí s knížkou. Třeba přečte kapitolu dvě a má jasno o tom jestli si to koupit... Když si čtu návod tak je to úplně jiný prožitek než když to pak hraji...
        • Celý jsem si to samozřejmě nečetl *4*
          • Veskoslav
            Ale i tak je to podle mě nesmysl. Kazíš si tím zážitek z hry. Návody využívám opravdu minimálně a to jenom tehdy, když se skutečně zaseknu a vyzkouším všechny možnosti (dvakrát v Zaklínači 1 např.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit