Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kúpte si znova BG s iným obalom inak nebude trojka. Dúfam že to nie je myslené takto. Lebo to je citové vydieranie *1*
    • No rozhodně to nedělají z úcty k fanouškům, nebuď naivní *3*
  • yenda1
    IWD - Nádherný vzpomínky. Tuhý boje. Opravdu hodně tuhý. Nevím co na tom chtějí vylwpšovat, je to dobrý tak jak to je. Dělate mi tady na GAMES poslední dobu chutě. Princezno Yxunomei těš se.
  • Ajtak si myslim ze vsetky tieto sposoby ako GoG, Kickstarter, oficialne remaky (alebo porty) ci dokonca stale ziva komunita okolo old school hier ( NMA a fallout ako jeden priklad z mnohych) su dokonalá facka kravatakom s ich pásovou vyrobou toho isteho (COD im looking at ya!)
    a neda sa byt nez stastny z toho ze dostavaju konecne zasluzenu pozornost :)
  • Návrat Icewind Dale záleží na úspěchu Baldur's Gate, úspěch Baldur's Gate závisí na kvalitě produktu, které bude hodnoceno převážně starší generací RPG fanoušků, takže nepůjde-li o nemastné-neslané jakože RPG, tak to snad bude o.k.
  • GlaDOS
    Děkuji ale rubačkovou IW nechci. Chci Planescape Torment, hru s jedním z nejpropracovanějších herních příběhů, který jsem kdy viděl. Hru s perfektní atmosférou a dialogy, za které se může stydět jakákoliv adventura, co na nich stojí. Vážně mě mrzí, že přemýšlí jako první nad IW. Neříkám, že bych si ho v remake edici nezahrál ale další si zaslouží úpravy enginu PST.
    • smejki
      engine byl u všech těhle her shodný
      • GlaDOS
        Ano, znám Infinity Engine. A je mi jedno, jestli plánují upravit jádro a pak jen dodělat zbytky u každé hry, prostě chci PST remake se stejnou grafikou, který se zahraju ve větším rozlišení a nebude to padat jako švestky.
        • smejki

          .......................
          podepište zde
  • Konecne aj nieco pre ludi, ktorym uz idu tie nove primitvne user-friendly hry hore krkom...skoda, ze su to zatial iba remaky, napr. ja rovnako ako mnoho inych fanusikov BG aj IWD vlastnim
  • tak to sem zvedav, dvojku IWD mam jeste stale nainstalovanou jak sme ji s kamosama hrali po prez internet *3*
  • Cahir
    IWD není taková pecka, aby stál za remake.
    • smejki
      taky nevidím mnoho smyslu. Snad jen hi-res re-render, mírná reorganizace GUI... čo viac?
    • Pro jednou s tebou souhlasím... *1*
    • IWD je trikrat vetsi pecka nez DA2.
  • Co znamená vylepšený ? Vlastním už pár let BG kolekci. Doufám že to nebude přebal :/
    • A co se podivat na dany odkaz? http://games.tiscali.cz/preview/v-lete-se-dostavi-vylepsena-verze-baldur-s-gate-58821 *8* *8*
      • Super tak jsem se dozvěděl že vylepšená , lepší zítřky , nový obsah , pracuje se na ní udajně rok :D ale nic se o ni neví jen spekulace dohady drby o tom jak to bude uža a super ... :D tak dik za link z kterého jsem se nic nedozvěděl !!!
  • myslim ze by mali "sklidnit hormon", este dokopy nic nevyslo, takze nech nemaju velke oci (Beamdog)
    • Jo,taky si radeji pockam jak dopadne remake BG1-2.
      Drzim jim palce, ale radeji zustavam lehce skepticky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit