Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no bylo to prvni mmo co jsem kdy hral a suprr hral sem za martial artist nebo jak se to jmenovalo :-) jinak ted hraju rift a ocekavam gw2...
    • sorry lidi reakce na kottyho
  • Nějak tomu Funcomu nevěřím potom co udělali s Age of Conanem a teďka jak prasí ještě Bloodline Champions.
  • :) Stejně to byly super otázky na základě kterých vám radili před půl rokem , jakou rasu si vybrat ....
  • Vofko jejlepsi, Vofko je nej!
  • http://www.youtube.com/watch?v=mOS0ax8RBrw
  • Indy
    ty trailery vypadaly vždy super, ale nevím, podle mně to bude pr*ser jak ho*ado :D
    • jj to je fakt ty videa vypadaj super, zajímavý a netradiční frakce.......ale z těch gameplay ukázek mám taky pocit jakože WTF. Necháme se překvapit. Po legendární anarchy online by ale měla přijít nějaká pecka. :-)
      • kotty
        Jee, on tu nekdo zna AO :)
        • Jedine skutecne sci-fi mmorpg. Patri k mym nejoblibenejsim,i kdyz ho uz samozrejme nehraji.
          • kotty
            Kde jsi hral?
            • kotty
              Jo ty znam. Bohuzel jsem hral (a mistama jeste hraju) na druhym serveru, takze jsme se asi nepotkali. Ale videl jsem tu uz jednou clena z nasi organizace (guildy), ktery se uz ve hre neukazal asi tak 6 let. Tak jsem byl zvedavej jestli to nejsi ty :)
            • Czech Anarchy(aspon tusim ze se to tak jmenovalo)-mel jsem fixera. Ale to uz je par let zpet
  • to zas bude zabugovaná tragédie jak swtor.. lepsi zavrit oci a hrat si zlate wowko nez se kazder rok zklamat nad nejakym novym mmo trashem
    • Si myslis ze to tvoje zlate wowko bolo na začiatku bezchybne ? Setky hry ktore ludi bavia sa casom vyladia do lepsej podoby. Wowko je ako pekna zena vydrzi dlho pobavi ale casom predsa len sa pokukáš po inej :P
      • Lituji veškeré slečny (s výjimkou scene girls a sluts), které se do vás kdy zakoukají...
        • Neber šetko doslovne kámo :DDD
    • Jsem rad ze lidi jako ty zustavaji u WoW. *2*
    • škoda mínusek...
  • Kdy zacina beta? Nevi nekdo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit