Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem teď zvědavej na tohle 

    MOD

    • shodou okolností jsem na to koukal asi před 2 měsíci na moddb. Jářku já ti nevím, pro poláky asi super, dabing bude na poměry fanouškovskýho módu perfektní, ale....osobně to vidim stejně jako michaelfoucault - na kostrbatejch modelech ty moderní efekty vypadají ozajstně. 

      Z toho engine už nejde nic víc vydupat - před 15 lety ok, ale dnes už tenhle vizuál vyloženě odpudí. 

      • no..já třeba hrál Návraty 2ku s těma grafickejma srandama a byl jsem za to fakt rád, teď když tu dvojku zapnu bez toho tak je to docela smutnej pohled 😀

        Já mám největší strach, že nezvládnou nastavit tu úroveň obtížnosti tak, aby to dávalo smysl (je to podle mě největší slabina Návratů)

        Dobře tam naplánovat ty natural boundaries jako to uměly piraně to zatím neuměl nikdo jinej. nikdo. ale ti modeři ten gothic musej fakt milovat.. tak třeba.

    • Inquisitor

      Jo vypadá to dobře.

      • michaelfoucault

        To vypadá s prominutím příšerně. Nasadit všechny ty moderní grafické efekty na staré modely je trochu zvěrstvo. 

        • Inquisitor

          Je fakt, že by nemuseli za každou cenu všechno vylepšovat. Původní grafika je pořád v pohodě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit