Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja_nic_nevim

Nemyslím si, že můj původní příspěvek byl od věci a zbytečně kriticky, aby se musel mazat. Probleskne tu kde jaká PR žvást-novinka/projekt. 

Určitě jsem ale nebyl sám, kdo víc jak rok a půl čekal (s obavami) na přídavek Tank Crew k Battle for Stalingrad. Tady o tom není ani článek. Kdyby nebylo steamu, člověk se vůbec nedozví, že už je to od listopadu venku. 

• LessPh

Za me Humankind, Persona Strikers, ME Remaster, BG3 a ten titul s tou holkou s cernejma priserkama, nechce se mi googlit...

• Mě v tom seznamu schází  Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 

ale je otázkou zda to skutečně vyjde 2021

• Jarisko84

Age of empires 4

• Houdini

BG3 a S.T.A.L.K.E.R. 2 sú pre mňa jednoznačne najväčšie ťaháky. Zvedavý som aj na Bloodlines 2.

• KrPa

muze sem nekdo ty hry vypsat?

• Hidden

Fajn video. K seznamu her, na ktere mozna nebude az tak prehnane optimisticke se tesit, bych pridal jeste King's Bounty II, Bloodlines 2 a Dying Light 2, o kterychzto se tvrdi, ze vyjdou jeste tento rok, ale jejich kvality zatim tezko predjimat. A nebo vsechny zklamou a bude to prokleti dvojek. ;)

• Ilusiveman

Jak já se těším na Ratchet and Clank. Můj osobní důvod upgradu na PS5. 😇😈 Doufám, už na to nejsem starej... 😂 Ale teď seriozně. Nejsem. Nikdy! ! !  

• Ilusiveman

snad nebude ale problém se pak dostat k PS5 :/ jakože to tak vypadá. jsem to podcenil. 😐

• JohnnyLegend

Kolegyne v pracinse mi pochlubila, ze jeji pritel sehnal PS5 a hraje na tom.... Fifu tvl...

• Ilusiveman

Fifa je kult. Mě to osobně nikdy nebavilo hrát, ale bavilo se na ty lidi dívat jak hrají. Narozdíl od fotbalu v televizi. Pokud tedy nepočítám určité eventy někde v beer garden, kde hráli zrovna slavné kluby. Tam jsem si dal pivo, zeptal se komu fandíme a bylo o doprovodný program postaráno. (kick the f*cking ball!) Nebo když jsem měl návštěvu kamaráda z německa, v hospodě jsme vyvěsili jejich vlajku a fandili při utkání proti Brazilii. Německo vyhrálo pohár a byla s tím němcem hrozná prča. 😀 

Zpět k Fifa. To je podle mě pozorovatele jak dělaný na gauč do obýváku k velké televizi a konzoli za 13k, ikdyž osobně nejsem na sportovní hry, tak určitě nejsem proti lidem, co je to baví dle rčení "gubba nub nub doo rah kah." ("whatever lets you sleep at night.")

• A co by na to měl jako hrát? Já Fifě dávám 95% času, který trávím hraním her. Přesto, že ktomu mám výhrady, tak zábavou je to o deset úrovni nad jakýmkoliv jiným herním žánrem. GTA5 jsem si užil, ale na FIFU to nemá ani omylem.

• Ilusiveman

Já tě chápu. Z dob kdy jsem na kolejích znal tak tisíc lidí, to hrála tak pětina. Pro Fifa pozitivní to je jasná volba na dlouhý odpoledne a večery. 

• Veskoslav

A to píšeš veřejně?:-D Hrát Fifu na PS5 je asi stejné jako si koupit herní dělo za 100 táců a hrát na něm piškvorky.

• Ne, samozřejmě hraju na PC. Mám doma 3 herní pc, to nejhorší je ryzen 2600 s RX 5700xt. Ale pokud někomu vyhovuje konzole, proč ne. A proč by na ní jako neměl hrát fifu?

• Hidden

A proc by nepsal? Muze hrat hry jake chce a na cem chce, dulezite je, ze se u toho skvele bavi. Kdo jsme, abychom ho kadrovali co a na cem ma hrat? ;)

• ja_nic_nevim

Reakce na příspěvek:

Tesat do kamene, ale ze zdejší diskutující bubliny to respektuje málokdo. 

• JohnnyLegend

Tak na fifu nepotrebujes kupovat ps5. Co se hry tyce, pro me je to odpad jako cely tento nesmyslny sport.

• ja_nic_nevim

Stejně vidím hry od Naughty dogs, japonské hry, ubisoft.... a co má jako být? Kdo je na to zvědavý? 

• JohnnyLegend

Reakce na příspěvek:

Tak poplarita Fify je nezpochybnitelna. To ale o nicem nevypovida. Je to hra s nejpopularnejsim sportem planety a hrajou to i nehraci. Samozrejme si muzou hrat co chtej. Faktem ale zustava ze preplacena ikvesa honici se za micudou a ty penize co se v tom toci je zvrhlost a fotbalovy fanousek je diagnoza. Ja nikdy nepochopim co na tom nekoho muze tak strasne bavit to sledovat a podporovat ty zvrhly platy fotbalovych hracu. No a kdyz si nekdo koupi PS5 jen kvuli Fife, tak je to plytvani PS5, ktere nejsou na skladech.

• Reakce na příspěvek:

Když si někdo za své peníze koupí PS5, tak je jeho a může si ji klidně vystavit jako designový doplněk někde na poličku.

• JohnnyLegend

Reakce na příspěvek:

To nikde nerozporuji. Ja osobne si koupim PS5 kvuli nove generaci her, ktere z nej vyzdimou maximum. Fifu necham tem jednodussim casualum, ktere bavi sledovat jak se nekdo honi za merunou a kazdou chvili se vali na zemi ve smrtelne kreci.

• On: "To ne ja, to moje Schauma!" 

(kdo nepochopil, mrknete na next gen graficky update fify)

• Falling Frontier vypadá hodně slibně. Konečně se rýsuje pořádná vesmírná strategie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit