Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neskutečnej mazec! Upřímně jsem na D3 nešáhl od doby, kdy jsem si poprvé zahrál Grim dawn a teď ještě k tomu datadisk... Pápá spánku *1*
    • Nápodobně, já si nejdříve musel zvyknout na stylizaci hry, ale po několika hodinách hry, jsem se do toho ponořil až po uši a mohu říct, že takhle nějak, měl vypadat nástupce D2 a nikoli to co vydali.
      Grim dawn je opravdu best games v poli akčních rpg klikaček, jediné co zamrzí jsou bugy hlavně úkolů a není jich zrovna málo, psal jsem několikrát na podporu s nulovým výsledkem a ta čeština má také podstatné mezery. No a tohle je vše co jsem ve hře našel na kráse. Spousty desítky hodin zábavy a doufám, že datadisk není poslední.
  • Ultimatní po**r je že za stejný peníz si pořídí člověk jen necra do diabla 3, zatimco hle zde dostanu dvě classy - hromadu nových setů, nové lokace a free rouge like dung v updatu později. Inu jdi se vycpat blizzshite. *5*
  • Hra je to dobra ,ale jiz pri druhem znovuhrani mi to prislo strasne nudne, porad ty same opetovne lokace atd. Chtelo by to 3x vetsi mapu a mnoho vic monster a pak by to stalo zato :)
  • Ahoj,

    pokud to nekoho zajima, vznika cestina, viz FB GrimDawnCZ a nebo YT ActionExpress50. Pro me po D2 nejlepsi RPG. Uzivejte skvelou temnou parbu :)
  • Je to fajn, ale na běhání dokolečka toho samého jak třeba v diablu to moc není. Jednou sem si to zahrál sám, pak sem si to dal ve dvou ještě jednou ale už jsme to ani nedohráli. Byla to nuda.

    Ale mezi diablovkama patří mezi nej, otom není sporu.
  • RedEagle
    Najlepšia Diablovka. Ma bavi ešte ovela viac než Path of Exile.
    • Presně tak.
  • To klepání kamery je příšerný. Ještě že se to dá vypnout.
    To jsou fakt dost nesmyslný fičury. Třeba jako motion blur.
  • The ride never ends.
  • Lupulin
    Datadisk je to skvělej a vylepšuje už tak dokonalou pařbu!
    • Škoda toho enginu a problikávajícího obrazu / mikro škubání a to i s V-sync ON při stabilních 60fps.
      • Člověk, co není onanis.ta nad detailama, nemá čas si něčeho takového vůbec všimnout :) Hraju na 5 let starém notebooku s i7, 16gb ram DDR3, ale jen gtx 770M(ekvivalent stařičké stolní gtx 660 bez Ti) a sem tam se to na full HD high/ultra detaily zaškube, to je pravda *15*
      • Ja mam tedy problem, ze hra proste po case v obraze zamrzne, nepomaha full-screen, windowed, kompatibilita, admin. prava. Proste to zamrzne, akorat zvuky jdou stale hra reaguje na input, bohuzel nic nezobrazi. Nepomuze nic jineho nez restart hry, takhle jsem trosku osizen o hardcore mode, protoze by bylo zbytecne frustrujici ztratit postavu pri zamrznuti. Co jsem se dival po netu, tak lidi problem maji, ale nikde neni 100% reseni. Hra je nicmene skvela a z tech par hodin, co jsem hral, se mi zatim zamlouva mnohem vic nez ostatni ARPG.
        • Toto se mi dělo u neoriginální verze:) Zakoupení originální verze tento problém vyřešilo :)
      • XorxoxTalarius
        Hraju na notasu, vcera jsem si koupil originalku ve verzi 1.0.2.0 na GOGu (i s datadiskem), po te co jsem se velmi bavil pri "zkouseni". A musim rict ze "zkusebni" verze davala memu notasu zabrat a musel jsem snizit grafiku, ale ted co mam origo z GOGu, tak to slape jako hodinky i na high, bez sebemensich problemu a bez prehrivani.
      • Kompost
        nic podobne som jakziv nezaregistroval
        • Pořádně se dívej, zkus běhat v prvním měste u brány třeba. Spousta lidí si nevšímá spouty věcí a spousta lidí nevidí spoustu detailů, to je normální. Spoustu lidí ani například pár let zpět nebylo schopno vnímat ani tearing obrazu ikdyž byl přímo pred nima dokud jim to někdo nevysvětlil a neukázal, to samé například u AA FXAA který znatelně rozmazává detail textur a celkově obraz... dokud to většině lidem nekdo neukáže tak říkají že to nevidí.
          PS: Pro jistotu ty dva příklady nejsou vázany na tuto hru.
          • Kompost
            ne, mastim to dnes cely den a nic. takze som zrejme stastny jedinec ktoremu sa to nedeje. FXAA nepouzivam od jeho zrodu a V-Sync zapinam od jeho zrodu. v nevsimavosti to nieje.
            • Kompost
              a bude ma presviedcat o tom co vidim, alebo nevidim alebo co sa tu deje ci nedeje. chod si robyt p*cu z plasteliny.
            • Zrejmě ano, nebo nevis o cem mluvim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit