Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Who cares, prostě pokračování McGees Alice... nejvíc!!! 1 ka nebyla dokonalá nebude ani tohle pokračování ale za tu atmosféru to ku*va stálo! *8*
    • Aspoň zase ušetříme! Hodně ten svůj seznam proškrtávám. DA2, Deus EX, ME3 je to paráda!
  • Spades
    Kdyz jsem se dival na prvni teasery a trailery, tak jsem cekal horror ala amnesia: the dark descent :(
    nebo aspon neco jako silent hill 3 (novejsi jsou taky rubacky)

    ale udelat z toho dantes inferno ? omg
  • Ysquanir
    Všem pochybovačům doporučuji zahrát American McGee's Alice. Na té si ověříte, že konzolovitost v tomhle případě vážně nevadí a že McGeeho zpracování Říše Divů je naprosto geniální. Původní Alice považuju za velmi kvalitní počin a pokud bude nová hra alespoň stejně tak dobrá, tak se máme na co těšit.
    • American McGee's Alice mám dohranou. Konzolovitost mi nevadila, hra byla spíše akční adventurou než čistě akční hrou. Tahle nová Alice bude bohužel asi jen čistokrevná akční rubačka s klasickým carrollovským nádechem...
    • Tuhle Alenku jsem hrál, dohrál a moc se mi líbila, ale co v tom novém videu vyvádí kamera, kvalitám prvního dílu neodpovídá. Kamera bude sama o sobě asi pěkně madness! Grafiku soudit nechci, protže se jedná určitě o video z konzole, protože jinak si nedovedu představit ty zubaté postavy a nízké textury. Nevím nevím, zatím jsem stále na pochybách.
  • vypada to moc dobre nahodou. Hlavne prosim nezkopejte kameru.. par zaberu z videa na to vypada:((
  • Tak to pánové nevím, ale tohle je vážně... přestřel... udělat z mírumilovné pohádky rubačku ala God of War, nebo Dantes inferno... Pochopil bych kdyby z toho udělali pouze mysteriozní pohádku pro starší z prvkama hororu, nejspíše adventuru.. Ale udělat emo-gothic alenku, když všichni víme že alenka je blondýnka, ale budiš. Zase na druhou stránku to vypadá moc pěkně... Mám z toho smíšené pocity
    • Takže ... Alenka byla od začátku tmavovlasá, to až Disney z ní udělali blondýnu (starej Disney byl trochu fašoun, tak asi pro tu arijskou rasu :-D a hlavně originální Alenka není žádná pohádka, ale docela slušnej psycho horor (nej ztvárnění je od Švankamajera).
      • Ale houbec. Když jsi tu knihu nečetl, tak neříkej jak je to správně. Caroll barvu vlasů neurčil a nejběžněji je zobrazována právě jako blondýna. Říct, že Alenka v říši divů je psycho horor, je opravdu už vrchol absurdity. Nevinnější pohádku bys našel jen stěží.
        • Alica v krajine zazrakov je psychologicky horor, predsa to co si to dievca predstavuje nieco az moc neuveritelne... a urcite to nie je rozpravka
  • Vypadalo to s Alicí slibně, ale beru názor zpět. Začíná to být konzoloidní *9*
    • Taky mam z te ukazky hry pocit, ze kamera nebude zrovna to prave orechove, uvidime, treba to ale bude v pohode.
  • Alice´s Inferno? :))
    • Spíš Alice May Cry! *3*
    • Bohužel...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit