Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po dlhom čase som si zahral fakt super hru ktorá ma chytila a nepustila až do konca *3*
  • Malleth
    Je to super hra až na zhruba poslední čtvrtinu hry, kdy se to zvrhne v "cheap death simulator".
  • No ja vam nejak nevim, panove... rozhodne nejsem nepritelem plosinovek, naopak, Limbo jsem dohral opravdu mnohokrat, Child of Light pomalu na jedno posezeni, Trine taky parkrat, u Dust: Elysian Tail sem ricel blahem a u Rogue Legacy a Terrarie stravil vic veceru, nez dokazu priznat. Tim samozrejme vycet nekonci, a budu taky prvni, kdo prizna, ze sem mekkej. Mam rad dojemny veci, rvu jak maly dite u kde ceho, sem umelecky zamerenej a divam se na videa kocek. Dle toho, co sem prave rek, sem docela cilovka, ne? Presne proto sem si malem zlomil prsty jak rychle sem si tento pocin bezel koupit, a ja si nemuzu pomoct, me to strasne nudi... co mi je?
    • Nic. Ona to je zcela průměrná věc...
  • hele, je to pravda, že ten coop je možnej jen se dvěma ovladačema připojenýma? někde jsem četl, že singl jde hrát na klávesnici/myši nebo na ovladači, ale že když chcete ve dvou, nejde to na klávesnici, ale jsou potřeba dva ovladače... pro mě absolutně zásadní informace o hře
    • Jeden hrá na myši a klávesnici a druhý hráč je na gamepade. Ale mám problém s hrou. Dosť výrazne mi zahrieva procesor aj grafickú kartu. Také teploty aké mám po pol hodine hrania, nemám ani po hodine hrania Alien: Isolation či The Evil Within a to ich hrám na plné detaily. A pritom Never Alone nie je nejak extrémne náročná hra.
  • maros.goc
    Nakoniec ta eskimacka hra predsa len vysla? To rad počujem :-)
  • Draken69CZ
    Mám nahráno ke dvou hodinám a rozhodně si to zahrajte a pokud možno kupte, stojí to za to.
  • Dogkiller
    Koupím to mamě k Vánocům, sice hry nehraje ale tímto by asi mohla začít. Jednoduchá hratelnost, dojemný příběh, filmečky... pfff. Ale mojí mamě by se to mohlo líbit.
    • Ale no tak, proč ta drsňácká póza? Nestyď se za to, že se ti líbí. Je to krásná a milá hra. Nikdo si z tebe ve škole nebude utahovat ani se ti za zády posmívat. Nestyď se za to, že jsi ve skrytu duše citlivý mladý hoch.
      • mladý hošíky máte u vás rádi co ?
      • Ale budou si z něj utahovat, smát se mu za zády. Bude z něj vyměklý chudáček a žádná holka ho nikdy nebude chtít, leda z lítosti.
      • Jako když u doktora vyprávíš, že máš kamaráda, co má problém ... *1*
  • Neumře ta liška, že ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit