Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Občas sáhnou hry po opravdu spartánských a díky tomu i všeříkajícím názvům povolání." Když pominu absenci znalosti významu slova "spartánský" u autora - dává v češtině ;) tahle věta někomu smysl? Fakt jak "masa bob hovořit".

    Už si probůh zaplaťte nějakýho korektora nebo sličnou korektorku.
  • At odpociva v pokoji neverwinter, to je fakt hnus - uz jenom ten damage vypada, ze pamatuje casy italske liry
  • vypadá mega sociálně, 2013 mmo
  • no velikostí je ten meč ještě v normě,ale to co s ním dělá už ne(teda pro mě ne,pro ty co mají rádi japonský styl to musí být blaho).A vážně by mě zajimalo co si vyvojáři těma velkýma zbraněmi(obvzláště mečů) kompenzujou.
  • Hra se mi dost líbí. Ne jako dlouhotrvající MMO, ty se stejně dneska až na výjimky nedělají, ale jako občasná akční řežba s kámoši.

    A mám naděje na Foundry systém, zvlášť po shlédnutí tohoto.
    http://www.gdcvault.com/play/1016471/User-Generated-Content-In-MMOs
  • Už jsem viděl větší, v Darksiders :)
  • Téměř totožné s Guild Wars 2. Jak originální. Např. ten skok a náslné máchnutí mečem, nebo to točení se kolem a hitování více soupeřů a to dokonce i s totožným efektem jako je v GW2.

    Doufám, že další prvky ve hře budou lepší než tohle...
    • Kámo, lovíš moc hluboko.
    • gw2?? .. a já bláhově myslel, že jump a whirlwind už bylo tak v deseti hrách před gw 2.. třeba diablo2 nebo wow.....kdo kopíruje koho teď?
      • Něříkám, že někdo někoho kopíruje. Říkám, že taková hra na trhu už prostě je a ne asi jen jednou a já si přeju, aby se konečně objevilo něco nového. K čemu x téměř totožných MMORPG? *6*
    • Spades
      A nezapoměn, že se to ovládá pomocí WSAD!!!
    • pšššt hatuješ tu lidem loňskou modlu :)
  • Viktor_H
    Rozměry jde o naprosto typický obouručák, žádná Korea se nekoná.

    Mně se tahle hra začíná líbit čím dál tím víc. Hlavně pak soubojový systém. Možná jim dokonce odpustím, že przní moji milovanou značku. *15*
    • MrSanta
      A do pérdele, tak to ten konec světa nakonec příjde. Cahir hraje akční Dungeons and Dragons MMO *8*.
      Nic ve zlém, mě se to taky docela zamlouvá...
      • Viktor_H
        Ještě nehraju! *1* A pravděpodobně ani nebudu... To já si vždycky jen tak vysním alternativní realitu, v níž mám čas hrát MMO. Dokonce i s tím SWTORem jsem musel seknout, je to hrozný žrout času. Holt mi nezbývá než hrát SP hry, v nichž jsem pánem svého času.

        Ale vypadá to dobře.
        • MrSanta
          Chápu, já to mám stejný. Jednou za čas mě přepadne chuť se do SW:TOR vrátit. Naštěstí si uvědomím, že na hraní MMO nemám dost času. SP hry pak zahálejí a to není dobré. Na MMO hry bude čas až v důchodu. Jestli se ho dožiju *15*
    • to že váží jako pírko a skáká s ním přes obrovské vzdálenosti ti přijde normální? :)
      • Viktor_H
        Bavím se o rozměrech. *3*
        • Je to fantasy.Rozměry tedy nejsou podstatné a nikdy ve fantasy nebyly.
      • MrSanta
        Víš kulové z čeho je to vyrobený. Navíc se s ním ohání HRDINA. A hrdinové nejsou obyčejní lidé. Normální člověk má sílu třeba 8 - 10, hrdina minimálně 15. Tak to ve světě hrdinských fantasy chodí.
        Mě spíš příjde nenormální, když lidé kritizují fantasy/sci-fi setting za přílišnou vzdálenost od našeho reálného světa *3*
      • Vážně, tohle ti v tom světě připadá nejnelogičtější? :D
      • A má ta hra být snad nějaký simulátor?
        • nenavážim se do reálnosti, ale do toho že hru posouvaj směrem k asijskému publiku
          • proc k asijskemu publiku, co to je za blabol. kdyby chteli asijske publikum tak s toho udelaj mists of pandaria ne
          • MrSanta
            Toto nějak nechápu. Však dvouruční zbraně jsou pevnou částí Dungeons and Dragons světa, rozměr zbraně je v normě a schopnosti které postava má jsou také celkem normální. Nějak tam posun k asijskému publiku nevidím. Snad akorát ty světelné efekty, doprovázející jednotlivé schopnosti, bych tam mít nemusel tak výrazné.
  • prostě, prostě, prostě.. je to pořád pinďour... tohle se korejcům nebude líbit.. tak snad to je teprve tier 1 zbraň :)))))
    • A jsi moc korejských MMO v poslední době nehrál, co?

      Obří meče jsou známkou Japonska, ty ťulpase.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit