Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepe se prodavaji sracky, to je proste holej a smutnej fakt.
    Herni prumysl je az po krk v prdeli a bude jeste hur.
  • Hrál jsem skoro všechny maria a to ať na DS, Wii nebo 3DS a nevěřim, že na WiiU by se konala revoluce, která by byla na 9/10
  • Doplnil bych dve veci. Hra lze ulozit kdykoli z menu, ale ulozeni ma nejake omezeni, ze to nelze pouzivat porad dokola. Nezkoumal jsem presne.

    Druha drobnost - alespon kdyz jsem zkousel multiplayer ja, tak se zdalo, ze pokud je alespon jedna postavicka ve hre, tak se ostatni ozivuji hned a ne az na konci urovne. Takze ten cirkus kde do sebe strkaji postavicky trva celou uroven.

    Jinak hra je to paradni. Krom samotneho pribehu ma v sobe jeste drobne ukoly jako probehnout uroven rychle a tak.

    Recenze je moc pekna.
  • Trisska
    To vypadá nádherně.
  • ved to je pony lvl s DIABLO 3 !
  • Gordar
    Čirá hratelnost.. to se mi na hrách od Ninteda líbí. Těm skoro interaktivním filmům co se dnes považují za hry rozhodně neholduju, ale jak je vidět jde to i jinak.
    • tak tak na Mariovi je presne vidno aký veľký progres urobil herný priemysel za 20 rokov k novým veľkým a premysleným herným zážitkom.....tupý Deus Ex a iné blbosti, zlatý Mario...ten vždy poteší niečím geniálnym...
  • Prečo 9/10...Jednoduchá odpoveď:

    Geniálny prepracovaný príbeh plný úchvatných dialógov
    Prelomová hratelnosť plná inovatívnych prvkov
    Nadčasová grafika, dychberúce scenérie
    Ako prvá hra v histórii čo má multiplayer a ten multiplayer je zábavný
    Nová herná značka, Nintendo stvorilo niečo nové inovatívne
    Dospelá hratelnosť a vážne témy ako zaslúžia si korytnačky právo na život?
    • -člověk si občas potřebuje od vážných tém odpočinout a jen tak si skočit na pár želv. ne každá hra musí mít vážnou tému
      -a když se pak přijde s něčím novým všichni nadávaj že nechtěli změnu a že stará verze byla lepší. tohle má bejt návrat k starýmu dobrýmu máriovi člověče, prober se
      -já osobně grafiku považuji za velmi pěknou, ale vážně co bys čekal od mária? Nějaký super extra vyrenderovaný efekty prohnaný detailně dělaný postavy? vždyť by to úplně stratilo tu stylizaci prostředí
      -k tomuhle se ani nevyjadřuju
      -nintendo vytváří nové věci pořád (třeba takovou super smash bros sérii která přinesla neokoukaný bojový systém), občas ale prostě udělaj nějakou tu obyčejnější hru ne?
      -*facepalm*
    • Jedině 2. bod dělá hru hrou, ostatní je nepodstatná omáčka.
  • Jistěže dev+t,to číslíčko totiž zahřeje na srdíčku a hned vím pesnějc jak se orientovat v tom sloitém bussinesu,jesrli víte jak to myslim *12*
  • Pitomio zas za 9 . Že mě to vůbec nepřekvapuje
  • To bude zase haterov ... :) 9 ... Mariovi...ved je to predsa stale to iste!! :)... Ale prd, jedine o com sa da povedat v suvislosti s Mariom ze je to to iste, je asi to, ze je to stale skvela zabava! :)... Mario je proste... neviem to treba zazit, zahrat, v MP, s kamosom, bratom, sestrou to je jedno. Fakt ako v recenzii bolo napisane, je to jednoducha skakacka a zaroven HC pre jedneho, a taktiez zabava pre vela ludi. :) ...
    • To je zajímavé, že tady je to to samé už 20 let a je to v pořádku a na takové CoD nebo EA sporty se plive každý rok...
      • Samé ? :D Nejsmutnější je, že to vždycky kritizují co nikdy neměli nintendo v ruce .....
        • Nesnaz se tvrdit ze mario ce forme skakacky tady jeste nebyl.je to porad to stejne s kosmetickymi upravami.nikdo nerika ze je to spatne.
          Proste se na jeden titul nema v uvozovkach nadavat ze je kazdy rok stejny s temi akoze upravami a druhy zvelebovat.
    • Ano, je to stale to iste, ale fanboyko to musi neustale obhajovat, uzi si Nintendo a Wii U, ste pokracovanie Zeldy a Maria a konzolu, ktora je slabsia ako 7 rocny hw, ktory uz je na trhu za zavadzaciu cenu terajsich konzol pri vydani...Co ti na to poviem, si deb1l s iq ako priemerny hrac CoD.
      • Takze ak ma niekto iny nazor ako ty, je to hned automaticky deb1l?? :)...

        Toto ma vzdy fascinovalo pri "console-wars", ze ludia su strasne egocentricki, povysenecki a svoju pravdu povazuju za viac, ako pravdu inych :)... Pozri ja ti nekazem, a ani netvrdim, ze pre Teba by mala byt ta hra najlepsia, nie :) Nepaci sa Ti? V pohode :), nemam problem. Ale pravdou je, ze ak mas rad skakacky, cistu hratelnost a taku tu aspon trochu Nintendo zabavu, tak sa Ti Mario bude z velkou pravdepodobnostou pacit.

        Preto je tych 9 obhajitelnych. Lebo to vela ludi bavi. Vela ludi sa pri tom smeje a zazivaju ten dobry pocit z hier, ktory dnes nie je uz tak casty. Preto to preda miliony. Samozrejme sa najdu ludia ktorym sa to nebude pacit - tak ako pri vsetkom, len som nikdy nepochopil, preco tyto ludia ktori nemaju zaujem o kvalitnu 2D hopsacku maju potrebu pisat ludom, ktorym sa to paci ze su deb1li? ;) M? :)
    • prečo haterov?:) plne s tebou súhlasim, Mario bol, je a bude najvadšia istota Nintenda tak ako Zelda takže vobec niesom prekvapený hodnotením a suhlasim s nim.
      • Robotron3
        Na to se snad ani ty recenze psát nemusí, když je jasné, že to dostane ty osmičky devítky, když je to jistota. Sem si tak trochu zahateoval, když se to tu vyžadovalo :)
        • Luke
          Dík!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit