Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs
    Já si počkám na první recenze. Od FlatOut 2 (2006) žádnou opravdu dobrou hru neudělali, tohle může dopadnout všelijak.
  • Jak vidím nikdo jste nehrál demo...Nemám důvod jim nevěřit.Bude to bomba.
    • Ja jsem z toho dema moc nadsenej nebyl. Uvidim co z nich vyleze az udelaj nejaky zavodeni.
  • Muze mi nekdo vysvetlit to presvedceni, ze Bugbear jsou neomylni a nezklamou? Videli jste co udelali s RidgeRacerem? Takovej hnus pohledat. Takovy SlightlyMadStudios udelali SHIFT a od te doby vsichni tvrdi, jak vsechno od nich bude jako SHIFT. Ale kdyz neco doslova po.j.e.b.e Bugbear, tak je to v pohode ... a pristi hra bude super .... fakt nechapu
    • RR jsem nehral, takze nedovedu soudit, ale flatout hry se jim zatim vzdy povedly, tak nevidim moc duvodu, proc by jim to nemohlo vyjit i tentokrat. Ty snad jo?
      • Me slo spis o ruzny pristup k ruznym studiim. Jinak duvod proc by to nemelo vyjit by mohl byt ten RR *3* Tim ale vubec nechci tvrdit, ze jim to nevyjde a docela jim to i preju (i presto, ze Flatout neni uplne presne muj salek kavy)
    • SHIFT byl podle mě dost dobrý v porovnání s ostatními NFS a SMS je pro mě velice talentované studio... Jen mě mrzí, že v jejich pCARS jde pořád cítit zápach Shiftu = auto se nechová tak, jak by mělo, ale pořád má tendenci jezdit po kolejích (v Shiftu ani nešlo otočit se na ručku)
      • No vida .. ja zas klidne reknu, ze SHIFT stal za prd, ale v pCARS z fyziky SHIFTu nezustal skoro ani radek (coz neni dohad, ale fakt)
  • dekuji,napsal bych tam sam,bohuzel se tam nemohu prihlasit!
  • hodne dobry!!!ps.mohl by nekdo panum s eurogamer vysvetlit na jejich blogu,ze nemuzou srovnavat gt6 vs forza5 graficky ponevadaz gt6 jeste nevyslo!a to srovnani je nefer ,protoze ten silver stone v gt6 je ta demoverze co se jezdil ten specialni zavod za nissan!A je to jasne videt!Uvidime v plnem gt6!
  • Bugbear určite nesklame ako iné nemenované firmy (áno Strategy First a Team 6 ktorý stoja za Flatout 3...) držim im palce!!!..
  • firebug
    Strašlivá škoda, že nedopadl ten kicstarter. Fakt jsem měl nutkání tam šoupnout prachy,ale bohužel jsem socka, co nějak vnitřně nesouhlasí s předprodejem her. Nicméně po přečtení zprávy se stal Next Car Game první hrou, kterou jsem si předplatil. Pokud se někomu povede v dnešní době vytvořit konečně zábavný arkádový titul na PC, bude to právě Bugbear. Moc těm klukům věřím!
  • jindra.veliky
    ze ta socka od citizena nekoho nepodpori, kdyz mas sam urcite vic nez potrebuje *7*
  • Asi tam bylo málo hroutících se mrakodrapů
  • No ale zase na druhou stránku ukazali hraci, jak to chteji. Tech 350 byl jenom zaklad a kdyby se nahodou vybralo i vic, tak chteli delat i PS4 a Xbox 1 edici. Konzolisti nechteji prispivat, tak to hold bude jen na PC, coz me zase tolik nevadi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit