Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To má být nezávislý horor jo? No já nevím ale nemít o té hře všechny ty informace, napadla by mne spojitost se Silent Hillem už jen podle prostředí a meldoie hudebního úvodu. Trochu tu melodii "nezávisle pozměnili" ale ten základ (mimochodem jeden z nesjilnějších hudebních motivů), ten nechali. Prostě ze Silent Hillu vykuchaný námět, hudba i monstra, nakreslené ošklivější grafikou a viděno pohledem první osoby. To tedy smekám. Na to, že píšeme rok 2013, výkon vskutku heroický *15*
  • Luna-Lena
    Pan SMutný by se měl zamyslet nad nadužíváním slova "nešť". Někdy bývají týdny, kdy každá novinka na Games.cz obsahuje "nešť" *5*
  • jooo super dalsi indie z kickstarteru! nevadi ze to je totalni traparna co se snazi vypadat strasidelne nevadi ze to ma grafiku jak blivajz hlavne ze je to INDIE, a tak to bude mit hodnoceni minimalne 9 protoze co je indie to je hrozne moc cool ! *11* i kdyby tam chodil jen panacek z jednoho pixelu tak by to dostalo minimalne 8 protoze indieeeeeee
  • Jack1947
    Zajimave to urcite, ( obzvlaste z toho co si / tam slibuji) je, ted jeste aby z toho vylezlo neco a mnelo tu peknou slibovanou horrorovou atmosferu.
  • Redneck
    Nowhere near to interested...sorry guys *6*
  • Nerad to říkám, ale teaser je opravdu tragickej. Takový Cry of Fear na Goldsource enginu je na Steamu zadarmo a přitom vypadá líp a přijde mi i děsivější - alespoň ze začátku.
  • To je opravdu takový zázrak, že to stojí za povšimnutí? Sice má stránky dobře zvládnuté, ale takových her jsou už tucty a některé freeware vypadají lépe. Jestli chcete opravdu tip na zajímavý projekt, pak zkuste "vesmírného údržbáře", ten nápad je geniální.
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=159096666
    • GlaDOS
      Viscera Cleanup Detail sice vypadá pěkně, ale alpha se po chvíli omrzí, tak snad na tom bude plná lépe.
  • No chvílemi mi to spíše než Silent Hill připomělo nějakou nepovedenou parodii na něj včetně té obšlehnuté hudby. Btw. ta monstra mi trochu připomínala design z bohužel zrušené hry na motivy H. P. Lovecrafta Call of ctulhu: destiny's end. http://www.gamefaqs.com/pc/928237-call-of-cthulhu-destinys-end/images/gs_screen-1
  • A to jediný hw který v ývojáři mají k dispozici je Pentium 120 a Voodoo Graphics 1?
    • CRYPT
      vybornej koment. Vzpominam si na jedinou horror hru u ktere jsem se fakt bal a to byl Bloodline od ceskych zima software (byvalych) a kdyz opomenu miliardy nedostatku, tak to vypadalo lip nez u tohoto
      • Bloodline si pamatuju, v LEVELu to dostalo strašně mizerný hodnocení *1* .
  • OFF: 8.8.2013 na steamu vyšla původně free hra PAPERS, PLEASE a na games o tomto skvostu není ani čárka...skandální (ta hra je totiž hrozná pecka)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit