Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau, chtěl bych se zeptat, z čeho je převzat úvodní obrázek rozcestníku? Myslím ten, kde sedí robot s cedulema a hodinama. Díky *4*
    • 13_11
      Ilustrace není žádná kopírka, nýbrž původní věc od Felixe Eliassona (MobyGames, Twitter), již nakreslil čistě pro náš Nezávislý rozcestník.
  • DangerousDave
    Hawken vyzerá perfektne, tomuto sa hovorí profesionálna práca ... neuveritelné kam to títo umelci za dva roky dotiahly.
  • Proč u Hawken máte zase vydání 2011? stejně jako u desítej jinejch her.... tomu rikam herní web když se člověk ani nemuže podivat kdy nějaka hra vyjde když ty informace nejsou absolutně věrohodný
  • Tyhle indie záležitosti už mě pomalu zajímají víc než profláklé velkorozpočtové hry, které už poslední dobou splývají v jednu (např Tomb Raider, který je Uncharted podobný víc než je zdrávo)
    • Nebo Uncharted je založeno na Tomb Raider, napadlo tě to někdy?
      • Nenapadlo, protože je to hovadina...
    • Mě čímdál míň.

      Jsou totiž naprosto stejné jako AAA hry, jen na opačné straně spektra.
      Obojího už mám dost, a indie her je tak plno a lidi je cpou jak na běžícím pásu. Chválí se jejich originalita, ale ta je většinou jen nějakej hloupej gimmick + výmluvy na styl na zastření proč má hra špatnou hudbu a grafiku.
      • Prostě tak jako AAA hry používaj grafiku, efekty a filmovost k oblbnutí hráče, tak indie hry používají pixelovatost a týt týt hudbu k oblbnutí jiných skupin hráčů.

        It's all the same shit, just other flavor.

        Samozřejmě dobrý hry se najdou na obou stranách, ne že ne.
    • +1 za nick,lol.
    • Tiež mi je z dnešného mainstreamu zle a to už nejakú dobu. Okrem indie hier vyhľadávam rôzne špecialitky, ktoré autori robia preto, že ich to baví a nejde len o dojenie hráčov...
      Z poslednej doby napr. toto: http://www.digitalcombatsimulator.com/en/series/mustang/
    • Tak to se z tebe stava konecne skutecny hrac, jehoz rozhled neni omezen hranici konzumu. Jestli se jeste nestalo, tak brzy dospejes k poznani, ze na hrach je nejdulezitejsi jejich zabavnost a ze ta nutne nevyzaduje vysoky vykon.
  • indy movie ma dostal... diabolska emotivna hudba *4* *5* *3*
  • Vidlec
    Hawken, Hawken... Kdy už vyjde MechWarrior?! Přísahám, že si tu hru okamžitě objednám a pak s ní budu jíst i spát :D Předešlé díly byly fenomenální!
    • Mechwarrior má být free-to-play, takže nic objednávat nemusíš.
  • Hawken vypadá dobře.

    Unfinished Swan jako další v řadě pseudoart neher, kterou určití lidé budou vychvalovat do nebes.
    • GlaDOS
      Unfinished Swan tu už měl hlavně dávno být. Před pár rokama jsem viděl video, co vypadalo skoro jako hotová verze a tak jsem si stránky dal do záložek. A co teď nevidím. Only PS3. Kdyby je Sony nezaštítilo, tak by to snad nebyli schopni dodělat. Téhle hře už vůbec nevěřím.
    • Hanzales
      Hawkens taky líbit. Unfinished Swan náhodou úlet, ale až na ty zvuky. Jak jsem ho párkrát prokliknul (to video), už jsem pomalu nemohl :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit