Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože jen ať ten nový Abe výjde na pc...akorát sem z toho moc nepochopil jestli to bude jen remake nebo uplně nová hra...nechápu proč rovnou neudělají další díl...mimochodem ta starší grafika snad byla i hezčí než to 3d...nemůžu si pomoct...každopádně je to hra meho dětství a života:-)
    • GlaDOS
      Je to remake.
  • firebug
    Moc děkuji za Nezávyslý rozcestník. I když si stále dokážu užít AAA tituly, tak když se do nějaké hry fakt zamiluji, bývá to většinou indie věc :-)
    Osobně se nemůžu dočkat Transistor a The Witness a blíže budu sledovat Outlast a Ray’s the Dead. Hodně mě zaujala Secret Ponchos (viděl jsem to poprvé). Je nějaká naděje, že vyjde i na PC?
    Naproti tomu OlliOlli se moc nepředvedla. Vypadá to jako Skater Boy na androida...
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.game.SkaterBoy&hl=cs
    • GlaDOS
      Secret Ponchos na PC vyjde. Z oficiálního webu: "For all the PC fans - don’t worry, we love PC and we’re doing our best to bring Secret Ponchos to the PC gamers." Vlastně všechny nezávislé hry co byly oznámeny na PS4 vyjdou i na PC.

      Jinak bych ti mohl doporučit přidat do seznamu "nemůžu se dočkat" tyhle kousky: Among The Sleep, Lifeless Planet, Owlboy, Starbound, Amnesia: A Machine For Pigs, Routine, Cradle, Radio The Universe, Ether One, Sir, You Are Being Hunted a Shelter.
  • StanleyCZ
    Oddworld, jaký to krásný závan nostalgie. *14*
  • Inquisitor
    Oddworld jedna z nejlepších her na PSX. Srdcovka a pro mě jedna z top her vůbec.
    • Přesně tak, naprostá genialita, tehdá jsem to dohrál čtyřikrát!! a stejně jsem ani jednou všechny nezachránil:-) V remaku to hodlám napravit.
  • Z dnešního menu bych si vybral jednoznačně Transistor, ta hra má holt koule.
    Ale i ostatní vypadají slibně. Ještě k Abeovi a Oddworldu - je to stále krásná hra, hlavně svým humorem je těžko překonatelná. "Die young and win a good prizes" hovoří za vše :)
  • Původní grafika Oddworldu byla mnohem lepší a hezčí a depresivnější - dodávala fakt drsnou atmosféru krutému osudu otročení v gigantických továrnách. Kdyby ji raději překreslili do většího rozlišení, než aby to předělávali do toho sterilního 3D plastu...

    Ale alespoň, že ty animace docela věrně zachovali. Každopádně jedny z nejlepších her všech dob (Odyssey a Exodus).
    • firebug
      Mě to nové vzevření nijak zvláště nevadí, ale nejsem z toho ani tak odvařenej jako spousta lidí okolo. Asi to bude i tím, že jsem Odyssey i Exodus opět dohrál cca před rokem. Jsou to nesmrtelné hry a zastaralejší grafické zprácování VŮBEC NENÍ NA ŠKODU!
      Zase se k tomu ale dostane hodně nových hráčů, takže nic proti remakeu...
  • ringmancz
    Bývaly doby, kdy mě indie hry nezajímaly. V těch dobách jsem se ještě netěšil na nezávislý rozcestník. Jenom by to chtělo poupravit platformy v profilech u některých her.
    • Jsem na tom podobně. Teď se těším tak maximálně na 2-3 hry s AAA potenciálem ročně, zbytek jsou indieovky, protože filozofie casual sice jasně ukázala i ostatním pojem hrát si ve virtuálním prostoru, což je skvělé, ale zároveň je tady druhá strana mince, že to čím dál tím víc vede k diletantství a deufradaci snad všech složek, které prostě chci, aby hra měla, protože jinak to zkrátka nemá smysl vůbec chtít. Naštěstí když pak jen tak sjíždím GOG a vybírám si z každého žánru (sakra, někdy to koupim všechno!), tak není co řešitm srdce plesá, očí se míhají po liště... :) Je to asi přirozená herní etapa každého suchozemce za monitorem.
      • 13_11
        Je super, s kolika starými a stále skvělými hrami se dá i v dnešní době vyblbnout. Se současnými nezávislovkami je to až bezedný košík.

        Mimochodem, dneska jsem si po letech vzpomněl na Salammbo: Battle for Carthage. Takže jsem si připomněl, jak mě ta Salammbô pořád přitahuje a že bych ji už teda konečně chtěl. GOG zatím mlčí - Amazon to jistí, ale jak vám tady - jak vám se líbila?
        • Musím se přiznat, že název mi absolutně nic neříká, ale zase si mi v článku připomněl Contru, což je hra, kterou jsme s bráchou hráli na jákemsi černém videorekordéru. To bych zhruba rok 94/95 :) - první hra, která se mi vryla do paměti utržkovitě, přesto s láskou :D - TA HUDBA! http://www.youtube.com/watch?v=Tifv7qh_hmY
          • 13_11
            Určitě to tam časem vyjde, o tom vůbec nepochybuju.
            Contru na černém videorekordéru docela závidím. U mě akorát emulátor.
          • Jinak s tím GOGem: asi po hodině jsem se ve wish listu proklikal na FIFU 98, takže musíš doufat, že se tam časem objeví. Ale nevím kolik je potřeba "hlasů", aby to dostalo do obchodu zelenou:). Hodně se to liší.
    • 13_11
      Díky za komentář!
      Jojo, s kartotékou je to leckdy divoký.
  • MidnighT91
    Oddworld jsem hrával jako malej na psx. Vždicky jsem říkal že si jdu zahrát prďáka...
  • 15k3
    No neříkám, že mám high end PC, ale ty videa by mi mohli jet ve více než 15 FPS... *11*
    • to by mohlY, ale musíš předtím zmáčknout 3x ctrl+alt+delete a začít na monitor divoce křičet ! ale divoce ! jinak tě ty FPS neuslyší a budeš jich mít čím dál míň, protože budou umírat ! tak tě teď nabádám : "zachraň FPSKA - zachráníš svět"( na roztleskávačku kašli ) *8*
      • 15k3
        Já jen, že videa mají průměrně 24 FPS. no tvůj příspěvek není ani vtipný. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit