Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim jak vy, ale na Legends of Grimmrock se ja osobne tesim jak malej kluk a to uz jsem u hry nezazil mozna 10let *14*
  • 13_11
    Rozumným uživatelům jako je GlaDOS a Hairy_Ass chci poděkovat za trefné strefování do „našich“ ochočených trollů. Potíž je, že oni si pokoj prostě nedají, tudíž je jakékoliv krmení zbytečné. Dobrý úmysl se cení – mysleme ale taky na ostatní čtenáře, pro které musí být čtení diskuse – v záplavě trollích bludů – úmornou a kontraproduktivní záležitostí. Raději trollí (nevhodné) příspěvky hlásit; pokud si trollové dovolí příliš, budou námi nemilosrdně odstřeleni.

    Uživatelům pilgi a aquarius555 chci poděkovat za zmínku titulů, jež právě hrajete. Z oněch dvou mínusek si nic nedělejte (s největší pravděpodobností je to práce zmíněných trollů) a budete-li mít v budoucnu další tipy, určitě je napište. Díky moc!
  • Do Grimlocku pujdu....jasná věc,jen čekam na vydání.
  • Odulin
    Grimrock, Grimrock, Grimrock! Btw. z toho screenu na mě dejchnul Stonekeep *3*
    • Při koukání na video jsem byl natěšenej, krásná grafika, přehledný inventář, ale jakmile došlo na ukázku soubojů, přišlo veliké zklamání. Proč nejsou souboje na tahy????? Takle je z toho akorát nepřehledná klikačka.
      • Ghost47
        V DM i v Beholderovi to fungovalo stejně... mně to k tomu patří, snažit se zoufale naklikat fireball než mi mága sežerou *4*
      • Odulin
        Njn. mně osobně teda tohle vyhovuje, takže se furt těšim moc. Ale snad to nebude tak zlý a ty souboje překousneš;)
  • Ti trollove jsou jen reta.rdovana decka ktere si tu musi dokazat ze jsou velci pani i kdyz jsou to nejspis hnusaci kteri nikdy nemeli holku ani se na ne nepodivala
  • Mechwarrior_bw@tiscali.cz
    je to čisto kompenzačné chovanie...


    Klaním se Vaše svatosti, ale Vy si taky jednu věc vůbec neuvědomujete. Něco Vám uniká a omezuje Vás v životě. Něco, po čem by jste možná chápal, proč někdo píše jako troll...
    • Mechwarrior_bw
      ak máš takú starosť o to, že mi niečo uniká tak počkaj až mi bude 70, potom ťa najmem ako sluhu keď mi bude unikať moč.
      • Tímto komentářem jsi dokázal, že ti uchází ještě další věc.
        • Son, i am disappoint.
    • Hairy_Ass
      Tak nám to prozraď! *5*
  • Grimrock super, určitě koupím pokud bude za rozumnou cenu. Akorát si nemyslím, že by nějaká forma rozhlížení myší byla téhle hře na škodu. Tahle nemožnost podívat se na levo nebo napravo bez otočení celé party tím směrem je kontraproduktivní. Štvalo mě to tenkrát u DM,EOB,LoL,Ishar....a štvát mě to bude i dnes.
  • Dear Esther byl vynikajici atmosfericky mod. Pokud vyjde jeho remake jakozto plnohodnotna hra nevaham o koupi ani minutu. A ten prulet kamerou tou jeskyni, jednoduse mnamka co az kdo dokaze ze source engienu vymacknout :)
  • Mohlo by to byt nieco na styl Amnesie, je to pecka. Adventura spojena zo strachom je super, teraz hram Penumbru a nema to chybu, bol by som rad keby vyslo nieco podomne *3*
    • Mechwarrior_bw
      dúfam, že Black Plaque *3*
      • jo jo Black Plague ta Overture ma nebavila, zdalo sa mi tam viac rozmyslania ako strachu *4* ale co sa mi paci na Black Plague, ze tam je CZ preklad a nie len textu ale aj hlasu a to roby este veciu atmosferu strachu *4*
        • GlaDOS
          Overture je taky nadabovaná.
        • Mechwarrior_bw
          mne sa zdalo, že vyššie mozgové obrátky človek musel nastaviť práve u BP ale už je to pomerne dávno. Overture bol taký nezrelý počin, prvotina kde autori iba skúšali čo by mohlo fungovať. Prostredie bolo extra nudné, nepriatelia - psy a nejakí tí pavúci ešte nudnejší a strach na bode mrazu (i keď pár dobrých momentov tam bolo). Dúfam, že vrátia k pokračovaniu BP, urobia lepší engine a o to realistickejšiu grafiku a ešte viac zvýšia využitie fyziky. Veľmi rád by som konečne videl hru kde by bolo možné napríklad ohnúť nejakú tyč - proste možnosť zdeformovať nejaké predmety a následne využiť alebo pretrhnúť elektrický kábel, prípadne uvolniť vodovodné potrubie a voda by zaplavila nejaký úsek atď ... to som sa zase rozkecal *1*
          • GlaDOS
            Overture nebyla prvotina, na které se autoři učili. Ještě před Overture vyšla Penumbra tech demo. Byla zdarma a díky ní se autoři rozhodli udělat plnohodnotnou hru. A stejně tak nemůžu souhlasit s tvým názorem. Nebyla nudná, měla perfektní atmosféru a řekl bych, že v některých částech i lepší jak BP. Další pokračování nebude. Autoři chtějí vyzkoušet jiný směr než hororovku.
    • Dear Esther je naprosto jinej žánr než Amnesia/Penumbra. Jenom chodíš po pustým ostrově a čas od času narazíš na fragment jakýhosi příběhu. Osobně jsem to nikdy moc dlouho hrát nevydržel, určitě to není pro každýho.
    • Marquis
      Dear Esther je něco jiného než Amnesia... hodně jiného... Je to taková, atmosférická herní báseň...
  • No ja momentálne hrám tower defense hru Revenge of the Titans a je to fakt dobré

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit