Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Jen co se tyce toho Warhammer modu, tak pokud vas nebere obdobi obcanske valky mezi elfy, tak doporucuji obdobi pozdejsi (mozno hrat za Risi, Bretonii, atd ...) a to v modu "Call of Warhammer" (ne nedelam si srandu, fakt to ma tak blbe jmeno), aktualne je nejnovejsi verze 1.5 a ba Youtube se da najit spousta videi z bitev a kampane.
  • MinisterOfSillyWalks
    warhammer *8* *14* sám teď špekuluju žě bych začal z deskovou verzí *1*

    Eschalon 1 sem hrál a nedohrál.... škoda bylo to super a soundtrack byl naprosto boží
  • som si pozrel videa z total war - warhammer modu, niesu to skiny postav z Warhammer online? strasne sa podobaju, skoro by som povedal ze su rovnake
  • Ked uz pisete o Total War a Warhammer asi by sa patrilo spomenut ze CreativeAsembly, Sega a GamesWorkshop sa dohodli na produkcii Total War hry z prostredia Warhammer - fantasy battles. Takze officialny Warhammer a nie nejaka fandovska editovacka.

    http://kotaku.com/5966168/total-wars-studio-will-soon-be-making-warhammer-games
    • tak tak :) na to se těšim jako čuník (svi.ě prej ne-e :D ) :) profi liketotalwar hra z prostředí Warhammer fantasy? SHUT UP AND TAKE MY MONEY
  • Veskoslav
    Mozzila, Opera, IE poslední generace, Chrome, Safari:-D Prostě to stávkuje:)
    • eeeee
      Krasny dukaz, ze pc proste je oproti konzolim slozitejsi na udrzbu a ma tendenci se rozbijet a nefungovat.
      • Veskoslav
        Jejdásku, nedělej ze sebe ještě většího fanatického konzolového idiota než jsi;)
      • GlaDOS
        Vážně skvělý důkaz *1*
    • sleepless
      A mě to jede na první, ať to otevřu v čemkoli. Nu, brzy bude něco jiného...
      • Veskoslav
        Občas se mi to otevře ve všem, jindy v ničem. Sice Vás mám rád, ale ten přehrávač je šíleně zmrvený.
      • Opera na Debianu taky stavkuje
  • Viktor_H
    Tak na Age od Decadence jsem opravdu zvědav. Mohla by to být příjemná výplň při čekání na Eternity.
    • Keyz
      Zrovna jsem to zkoušel.
      Škoda malého okna při vytváření postavy.Nevidím co jsem si vybral za xicht a je to dost tmavé takže každý vypadá při tvorbě jinak něž vypadá ve hře.
      Ve hře mně mile překvapila možnost dostat se do situace kde snad jediná možnost je zemřít.

      Šel jsem ihned na partu v osadě a boj jsem rychle prohrál.
      Doufám,že časem také mohu mít spolubojovníky.Jinak nevím jak bych podobné party řešil.
  • Bohemund
    Nevíte někdo, jestli jde prokombinovat Morroblivion a Morrowind Rebirth?
    • Na ModDB akurat spominaju, ze to viacmenej funguje s MGSO
  • Rise of the Witch King? tady je někdo velice originální s hledáním názvu *1*
    • Lol, jde vydet ze univerzum warhammeru ti nic nerika, jinak bys todle nevypustil. Witch-king neboli cernoknezni kral Malekith ktery vladne Druchii, je snad jeden z prvnich witch kingu, pac prace na puvodnim univerzu warhammer zacaly kratce po druhe svetove valce.
      • Lol asi fakt ne ... Malekith od games workshop se oběvil v roce 1995 v 4edici pravidel o dark elfech... ale GW ho převzali od MARVELU kde Malekith už vroce 1984 bojoval s Thorem
        tak i tu nekecej něco o warhameru ostatně psal jsem o titulu Witch-King a ne o otom kterej byl první, třeba takovej Oberon se dá za Witch-Kinga považovat taky.
        • Ještě k tomu datování the Witch-king of Angmar - The Lord of the Rings -1955
        • sakra jen opravuju Arthas je Lich King ne Witch-King tak sorry *7*
      • To na Pánu prstenů taky -.-
    • Je fakt že pojem Witch-King je už hodně profláknutej a ačkoliv se o to moc nezajímam tak znám 4 Witch-Kingy *1*
  • Keyz
    ESCHALON BOOK I a II vypadá zajímavě.
    Když je to dobré RPG proč zde není recenze?

    Hrál to někdo?
    • Mám odehranou desítku hodin v jedničce a nemůžu si to vynachválit. Zajímavý příběh, lore i dobře řešené souboje. Grafika a interface poněkud archaičtější, ale nic co by nešlo hře odpustit.
    • smejki
      Vím, že to hrál minimálně jeden autor :-P
    • já mám teda dohranej první díl a rozehranej druhej a podle mě super... sice je to ze začátku takový pomalejší, dostáváš docela od všech kotel a lahviček je málo, ale když se trochu naleveluješ, tak je to bezva - kosení příšer, trošku puzzly, můžeš si pak vyrábět vlastní lahváče...

      hlavně mi přijde suprovej ten systém, kterej je napůl realtime, napůl na tahy: prostě když uděláš nějakou akci ty, pak všichni nepřátelé najednou, pak zas ty... takže normálně jakoby v realtime běháš a metáš kouzla, ale když se zastavíš a neděláš nic, tak se stojí a nepřátelé čekají na tvou akci. nezdržuje to při přesunech a questění, ale v soubojích máš čas taktizovat...

      takže určitě doporučuju.
    • old school - neni to zlý, ale taky žádná pecka
      • Viktor_H
        Mě vždycky odrazoval ten příšernej "look". Neulítávám na grafice, s tím nemám problém, tady jde spíš totálně odfláklej design. Vypadá to jak z generátoru, jak když si s tím nikdo nedal absolutně žádnou práci. Měl jsem pak pochybnosti i o ostatních aspektech hry...

        http://basiliskgames.com/wp-content/gallery/eschalon-book-1/book1_shot2.jpg
        • MrSanta
          Krásný příklad jak jsou lidé různí. Mě naopak přijde grafika Eschalonu jako perfektní a hra jako celek snad ještě lepší *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit