Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude to aj na Mac ?
  • Dobrý nápad dať Horst Wessel-Lied do traileru !
  • Máte taky někdo se zvukama ve Wolframe? Nainstalůoval jsem si evropskou verzy a k ní patch a pak to začal hrát, ale zhruba od nějaké třetí místnosti hned na začátku se zvuk jakoby bortí, chrastí prostě je to divný. Hraji to na notasovi s gf8600Gt na high.
  • ak by zachovali pôvodný charakter hry tak tam nechajú pôvodné textúry obsahujúce insígnie,svastiky a pod..toto smiešne prekrúcanie minulosti,mazanie faktov a znásilnovnie histórie mi príde zvrátené..žijeme v denodennej lži, preto musia li históriu na lož zmeniť..kto to robí a prečo vieme všetci..Potterovským slangom - tý, ktorých meno nemožno vysloviť..
    • Cenzura by to podle mě byla pokud by nebyla možnost stáhnout si US verzi tím, že by se třebas blokovalo jí stahovat uživatelům z evropy, ale stahovat jde takže bych to vůbec neřešil. Podívej se do číny tomu řikam cenzura. Ty tuhle možnost nemaj. Na netu můžou koukat jen na to co jim vláda povolí. Takže je to spíš směšný si stěžovat na takovou hloupost.
    • DangerousDave
      *7*
    • USER47
      Cenzurovaná je evropská verze, stáhni si americkou.
      • o tom práve hovorím..táto hra na demokratov je smiešna..dokonale to vystiuhe orkídlné - poturčenec horší od turka..
        • bullshit... chcel si len kopnúť do hry o ktorej nič nevieš a nevyšlo ti to.
          • tú hru som hrával ked ty si tahal za sebou gumeného kačera ty šašek..nešlo mi o hru ale o svet
            • Tim: by si najprv nejaké argumenty musel mať *7*
              13_11@tiscali.cz : tu ani nešlo o cenzúru, "expert" si stiahol nesprávnu verziu a začal písať sprostosti.
            • prístupom cenzúra bola je a bude sa len zaradujete k ovciam..ale ok akceptujem to..máš pravdu je to o hrách aj ked tie zo životom sakra súvisia
            • vytiahni si ruku s treniek a daj si čapáka ty debilko (Solo) ty mi budeš hovoriť kam mám chodiť a na čo reagovať ty internetový warrior *1* ked nechápeš súvislosti a nerozumieš argumentom tak sa vrát do postielky ty klaun
            • 13_11
              No tak, kluci... k věci! Bavte se o hrách, řešte, co budete hrát, doporučujte si tipy na hry a BAVTE se. Na TYHLE věci se ale vyserte – cenzura holt byla, je a bude a má svý místo (Evropa – Německo – Wolfenstein).
            • ked ti nejde o hru (Wolfram) tak o nej nepíš ked o nej nič nevieš... a choď niekam na stránky o tom svojom Potterovi alebo z ktorej p*dele si to vyliezol.
    • http://media.moddb.com/images/games/1/18/17488/9.jpg
  • Starforge ... pekne, ale ma to u mně malou mapu ... par stovek metru ctverecnich ... v Minecraftu at se vydas kamkoliv, tak nikdy nedojdes na konec mapy (teoreticky)
    • Legenda praví, že když jdeš v Minecraftu dost dlouho, narazíš na ''okraj mapy'' v podobě novýho biomu.
  • Vážně škoda, že se tady kickstarter tak trestuhodně zanedbává. Úplně se zapomnělo na Dead State, RPG od designera Vampire the Masquerade: Bloodlines. Už nevim co víc by se tam mělo dít, aby se o tom psalo.
    http://www.kickstarter.com/projects/70755535/dead-state-the-zombie-survival-rpg
  • BoB.2
    Je to kur*sky těžký.
    • Ty si taky kur*sky těžký,ale d*bil. *16*
  • Veskoslav
    Ten StarForge vypadá naprosto skvěle. Podle mě to ale není konkurent Minecraftu. Pracuje na podobném principu, ale mě to spíše přijde, že je to skvělá hra na tvorbu map a různých zákopů na masivní multiplayer s krásnou grafikou a fyzikou.
    • vypadá to výborně. škoda že to můj ntb momentálně nemá šanci rozjet :)
      • Ace of Spades určitě rozjedeš ;)
  • Wolfram urcite vyzkousim :)
    • DangerousDave
      som to skúšal pred časom, páči sa mi že sa snažia zachovať pôvodný charakter hry... a na hard obtiažnosti je to docela kruté *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit