Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • By me zajimalo, proc nam 2x ukazovali ten samy postup :D
  • no gameplay zadna slava teda.Cekal jsem grafiku next genu ne horsi jak the last of us pro dnestni generaci konzoli
  • Faolan
    Ok... mame v ruce armadni nuz, zloduch k nam stoji zady a nevi o nas... a tak ho logicky nechame zjistit ze mu hracka utekla aby nas mohl rapenout motorovou pilou!
    Grafika je sice fajn, hrdina je sympatak a koncept vypada na hororovku pomerně zajimave, ba dokonce i lehce strasidelne, ale kdyby misto toho radsi ohlasili Fallouty 4 a nebo udelali nejaky dalsi datac do Skyrimu, tak bych byl podstatne radsi.
    Dokonce i nejaky retro Resident Evil by byl lepsi. *9*
    • Dělá na tom jabko, který je v podstatě zakladatelem survivalu a nějaký Fallout mu je nejspíše z velké části u řiti a Resident evil už dlouhou dobu taky, takže mi trochu uniká o čem se tu snažiš remcat. Každopádně, Mikami je blázen - sice mírně preceňovanej blázen - ale stále blázen s jistou oldschool vizí tvoření survival hororové hry, takže se od toho dá očekávat pro žánr něco víc než "pomerně zajimave, ba dokonce i lehce strasidelne" cosi. I když s Bethesdou za prdelí mohou jít sebelepší ambice tvůrce do kopru, co si budeme povídat...
      • Faolan
        Ono prave kdyz oznamovali v Bethesdě že pracují na nečem novém, tak se většina lidí těšila na Fallout 4 čili když pak ukázali tohle bylo to docela zklamání... tolik k tomu o čem jsem mluvil. Resident jsem zmiňoval protože je v začátku dělal a upřímně to byla jedna z mála hororovek u kterých se člověk nenudil a daly se dohrát až do konce aniž by se člověk musel jakkoli přemáhat.
        Tjn, právě že když jsem zjistil že na tom dělá on, tak mě ta hra začala zajímat aspoň trochu, ale upřímně řečeno mě právě to video teď trochu zklamalo člověk čekal pecku a dostal něco naprosto průměrného.
        Neříkám že hra bude špatná to rozhodně ne na hororovku to určitě bude dobré, jenom říkám že zatím mě to ještě moc nepřesvědčilo (ať už je to chyba ukázky v prezentaci nebo tím že chtěli něcu rychle ukázat)... a že bych radši viděl trailer na nějakou z výše zmíněných protože ty už mě o ničem přesvědčovat nemusí.
  • GlaDOS
    Na E3 je minimálně ještě jedna hororovka, stojící za povšimnutí, Outlast. Dokonce na ní dělá vývojář z Naughty Dog.
  • TheGGG
    Vypadá to pěkně to zas jo. Jen se mi nějak nechce věřit že by dokázal jedním máchnutím nože přeseknout provaz, zvlášť když do toho máchnutí nemohl dát ani moc síly.
    • a kdyz hrajes strilecku tak taky resis jak je mozny ,ze ma tvuj hrdina nekonecny zdravi ?
      • TheGGG
        Tak já nevím co hraješ za hry, ale nekonečný zdraví postavy ve hrách obvykle nemají. Navíc todle dost bilo do očí.
  • Rhulad
    Bethesda si se Skyrimem v oblasti hororu nasadila tak vysokou laťku, že horko těžko to někdo může překonat.
  • Sledujetet cose deje na vlade? toje vetsi horor panove xDD
    • kennyB
      Tam to byl horor vždycky, nejenom teď *1*
      • A ten pudink Necas neodstoupi Nagyova ktera ho ridi je ve vazbe a on nic.
        Proc nejsem cerny a nemuzu emigrovat na zapad a dostavat stedre socialni davky achjo proc sem bilej kolonizator-.
  • kennyB
    Připomíná mi to Silent hill.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit