Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, tak ted by ji taky mohli konečně vydat i na PC. Hraji NHL od NHL 96 a jen plaču, když vidím jak se EAsports vy*rali na PC. NHL jsem nehrál od roku 2005, když od 2002 vycházeli furt stejné hry. A konečně bych si ji zas rád zahrál, ale asi se nedočkam :(
  • Jinak technicka - NHL serie jeste neni na zacatku treti dekady. Jeste ma chvili cas.
  • lenže NHL je už výhradne iba na joysticky a neviem si predstaviť od kedy mám xbox že by to bolo dobré aj na PC, teda na klávesnici.. *3*
    • A podpora X360 ovladaca v PC hrach je prekvapujuco dobra.
      Po pripojeni X360 ovladaca sa ti vo vacsine hier automaticky prepnu vsetku ikony na tie gamepadovske...
      GTA4 je dokonca mozne hrat zaroven na klavesnici a gamepade a hra sa tomu pekne prisposobuje...
      • jj timto zpusobem sem hral mafii dvojku ze na rizeni sem pouzival gamepad a na strileni mys a klavesku ... jen bylo otravny porad prechazet z jednoho do druheho :-)
    • Nebudes tomu verit, ale i k PC se da pripojit joystick a dokonce to slo drive nez byly nejake xboxy a playstationy :)
      • jenze on tam pise : na pc , tedy na klavesnici ... tudiz jen degraduje moznost hrani timto zpusobem, nikdo nerika ze na pc neni gamepad.. to vi snad kazdej
      • A tak isto MS vyraba X360 gamepad for PC/X360 :D
        • A co vic, primo X360 gamepad, co ma mato u sve herni masinky, se da pripojit k PC. To jsou veci. ;)
          • a chtel bych se zeptat... mam xbox gamepad v tve strasi verzi s kabelem a ten funguje na pc, ale zajimalo by me jestli existuje i ta nova verze gamepadu kompatibilni s pc... pac sem to samozrejme zkousel a nejde a preci jen ten novejsi design lepe drzi v ruce
  • Jestli lezou na FB, tak jim můžem aspoň vynadat, že kašlou na Pc :)
  • mirroj
    Mohli by tie rekordné predaje osláviť tým, že to vydajú na PC. *5*
    • Ataker
      Stačí na konzole :)
  • Vyborna hra, posun oproti 11, ale radsej nech opravia tie mrznutia v kazdom mode co sa vyskytuje , lebo potom je hra prakticky nepouzitelna a potom nech si expanduju aj na FB.
  • " Mimochodem EA chystá také facebookovou hru NHL Superstars, která by se měla spustit v říjnu. Půjde o ryze společenskou záležitost, v níž budete budovat a spravovat svůj hvězdný tým, sestavený z těch největších hokejových profíků " ... kdyby to bylo propojený s mým Ultimate Teamem, to by byla jiná.
  • Jéžš no konečna na fejsko. Supeér. Po tom jsme toužil ze všeho nejvíc!!! *11* *11* *11*
  • Hra co není na PC expanduje na Facebook...
  • Heh, ukazte mi nekoho kdo tyto sporty kupuje rok co rok. Pochopim jednou za par let, abych videl pokrok v te hre, ale dokola si porizovat vpodstate to same, jen s kosmetickyma upravama za plnou cenu? Ne, proste nechapu.
    • v jednom nejmenovaném řetězci herním se dá vrátit fifa/nhl 11 a koupit fifa/nhl12 za 750,- a není to tedy žádná bazarovka.
    • JohnyTheZik
      na PS3 jsem hral NHL 09, 11 a nove 12 a ver mi.. Soupisky nejsou jedina vec, kvuli cemu tu hru kupovat znova.. Navic v Game muzes presne tyhle hry s pouzitim ruznyho vraceni her apod. bazarovejch vymyslu koupit treba za 500..
      • A nemaju sporty od EA od rocniku 11 on-line pass? Ak sa dobre pamatam, tak na mojej PS3 verzii som tam nieco take mal...
        Takze bazarovka ti je +/- na 2 veci... Ak teda neplanujes hrat cisto SP.
      • Kupovat to ale za plnou cenu, je nepochipitelny. Me se ono bazarove vraceni urcite sumy netyka, jelikoz si kupuju hry prakticky jen online...
        • JohnyTheZik
          Zrovna NHL 12 za tu plnou cenu podle me stoji..
    • Driv kdyz sem to hraval tak sem si taky rikal ze to vypada stale stejne ale kdyz sem si pak pusti dva tri roky starou verzi tak sem neveril o kolik se ty posunulo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit