Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako není to p******n ale je to nerealne!!! Jinak je to dobrá hra
  • Je to ta největší nerealistická p******a. Když hraju se superstar nebo all-star strilim vše jak delam jako kompl ale nikdy se nic nestane potom kompl vyjede jedno udela to sami jak ja a da mi gól
  • Zdar Nhlkaři musím se zeptat kde koupím délku jak v Nhl 15? Myslím trvání tréninku nějak to tam nevidím :-( poraďte pls
  • Zdravim, jak to je mozne ze NHL robia s mensim rozpoctom ako FIFU? Cele je to nejake divne a nerozumiem tomu, soccer ani nie je v amerike velmi rozsireny, a futbal mame aj FIFU aj Pro evolution Soccer, ziadna firma nevie zrobit na PC nejaky hokej ? nerozumiem tomu :-/ *7*
    • Fotbal je celosvětově o dost populárnější než hokej. Hokej není snad v žádné zemi sport číslo 1, kdežto fotbal ve většině zemích je. Navíc v USA se fotbal poslední dobou dost rozmáhá, i když to nikdy nebude jako basket nebo ten jejich rádoby fotbal.
  • 8/10 hovadině, která je každý rok stejná, tomu říkám spravedlivé hodnocení.
    • Asi tak. Možná někam posunuli grafiku od NHL13. Jinak je to pořád stejná zpatlanina. Přehršel modu je spíš na obtíž. Menu hry k zblití jako ve všech NHLkách nové doby. Hráči o sebe sice důvěryhodněji zakopávají, ale dementnost některých pohybů se jim prostě upřít nedá. Autenticita prostředí je těžce vylhaná a to, že se tam párkrát mihne záběr na maskota to nezachrání.
      Jediné co je pěkný jsou gólové akční replaye. Tam má člověk občas dojem "skutečného" koukání na hokej.
  • Hráči doznali lepší inteligence?
    Ha ha ha teď jsem se zasmál,hratelnost je dobrá,ale inteligence hráčů určitě NE!!!
    A s těmi módy to neberu jako zlepšení,ty módy tam vždy byly.
  • Vite nekdo neco o te NHL Legacy Edition pro X360?
  • Rád bych si NHL 16 koupil a zahrál. Dokonce bych udělal výjimku a s těžkým srdcem přežil origin. Ovšem není pro PC = nezájem a další minus pro EA.
    • Mám to podobně... a spíš než mínus jen kroutím hlavou, protože se tím obírají o docela slušné procento potenciálních kupujících a tedy i peněz.
      • Myslím, ze pro toto tvrzení nemáš jediný podklad a firma EA by ti jich mohla spoustu půjčit, což by po prostudovani mnoha grafu a psaného slova asi zmenilo Tvůj názor. Wx3
        • no, v dnesni dobe STEAMu a ORIGINu je PC vice profitabilni.... Otazka je samozrejme, jak moc... Tam souhlasim, ze EA to maji asi dobe spocitane....
  • Co hrajete za obtiznost a mod?

    Ja zacal s Be a Pro na nejtezsi Superstar a je to maso... Clovek musi byt maximálně soustředěný a velmi obtížně se člověk dostane ke střele a pěkné kombinaci, na kterou by mel více času...

    Prave jsem dokoncil prvni sezonu v CHL a vyhral jsem tak 5% zapasu...

    Možna snižím obtížnost, aby to byla více zábava...
  • Ahoj mam sice jen 15 NHL ale me to prijde uz hodne solidni hokej :) mimochodem kdyby nekdo chtel zahrat tak mi pisnete na Steamu

    AngerCZ rad se domluvim a zahraju nejaky match :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit