Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nostek

    Recenzent hodnoti omacku okolo nie hokej ako taky. Ten je stale s mnozstvom bugov a niektore su tu uz roky, stale tie iste frustrujuce situacie pri ktorych to mate chut vypnut ale potom si poviete sak to dohram nebudem sa vzdavat a hrate to aj s tymi chybami a dufate ze to opravia.A pride rocnik 2019 a ta pachut je tu zas. No nic dufam v 2020. 

  • martin.hromadko.14

    Divím se, že to nerecenzoval Vašek Pecháček. Nebo dělá jen FIFu? Jinak z té recenze plyne, že Lucie asi hokej hrála nebo hraje viz věta: "Obojí mě chytlo za srdce, protože i my jsme takhle kdysi na rybníku začínali". Je to tak?

    • zdeeneek

      Vašek ve videu k PES 2019 říkal (pokud si to pamtuju správně), že NHL hrál jako malej, ale teď už na to nemá čas.

    • Mart9

      Vaška jsem ve FC nikdy neslyšel říct slovo o hokeji.

  • StarejKokos

    Vase vzlikani nad hodnocenim.nikoho nezajima, proste dala 9/10 a tim to konci. Takovejch nesmyslu tady uz bylo az az za tu dobu!

    • bukrr

      Nejlepší jsou ti borci, kteří nehráli předešlé ročníky a nebudou hrát ani tenhle, ale bacha - viděli dost gameplayů! No tak, trochu té důstojnosti borci. 

  • Johnny

    Tyjo další rok a další hokej... .to bude určitě změna :O :D

  • repcak.petr
    Kdo nehrál nepochopí.S recenzí souhlasím,jako hráč všech předchozích dílů musím uznat že změn je tam opravdu hodně.
    • Souhlas. Nejpovedenější ročník za poslední dobu (hrál jsem opravdu hodně NHL 17 i nepovedenou 18). Hra je plná zajímavejch modů, gameplay je konečně zábavnej (a ne frustrujici), skauti + FOW dělaj z už dobrýho Franchise opravdu povedenej "manažer".

      Jak jsem byl před vydáním naštavnej, že zase bude Ignite, tak mě v EA Vancouver překvapili a z enginu vytřískali maximum se skvělou hratelností.

      + body u mě získavaj vývojáři za  komunikaci a ladění hry po veřejné betě. Dokonce i teď po vydání pěkně makaj.

    • Derp_1337

      Někomu stačí ke spokojenosti málo...

      • Jack1947

        Třeba opakovaně mlátit hlavou do zdi 😀

  • jack

    Tak recenze od Lucie mi připadá jako by nikdy žádné NHL před tím nehrála. Po nováčka, který jako první koupi 19ku, to bude super. Prý je to opravdu velmi vyladene. 


    Ještě by chtělo recenzi z pohledu majitele 18ky/17ky. Tam by asi byla 2ka v hodnocení.


    Podobné to bude s Forzou H 4. Sérii nepolibeny nováček bude slintat. Majitel předchozích sérii si jen řekne, už zase to samé v jiném prostředí?!?!?

    • Veskoslav

      Ono je horší to, že recenzovala předchozí díl. Takže má porovnání. Takže by mě fakt zajímalo, co se oproti minulému ročníku tak zlepšilo, že je to už na 9/10.

      • Derp_1337

        Asi jenom hrála tu 18 a 19. Kdyby fakt hrála více dílů za sebou, tak by nemohla tvrdit, že tam je hodně zajímavých změn.

        Osobně bych řekl, že změny typu "přepracované karty hráčů" a "přepracováný způsob zobrazování některých informací" jsou opravdu jenom drobounké kosmetické změny a pokud to recenzent má potřebu zmínit, tak to znamená, že nemá o čem mluvit, protože ve hře prakticky žádné pořádné změny nejsou.



        Nemůžu si pomoct, ale tahle recenze působí dost subjektivním dojmem "skoro nováčka" v sérii. Hráči, co hráli NHL i dekádu zpátky, nevidí prakticky žádné významné novinky.

  • SimcaJB

    NHL 19 - ještě horší hra než v loni ... předloni... - http://www.zk4.cz/92

  • Jack1947

    Okurková sezona, měla takový vliv na hry že už i NHL19 dostalo poprvé v Historii games Devítku ! BRAVOOOO😎😱

    Ted ještě znovu oznámení vydání na PC a můžem bouchnout dětské špunty ! 😉

  • Veskoslav

    9/10? Takže téměř mistrovská hra? Co přinesla navíc oproti 2018?

  • Viem, ze recenzia je subjektivny nazor autora ale toto proste nie. Nie, nemozem, nesuhlasim, ta hra na take hodnotenie nema ani zdaleka. Fifa sa  posuva aspon trocha dalej, NHL stagnuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit