Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne tam dostala ta hudba, zremixovana Oda na radost, coz je offiko hymna EU. Asi to projde bez komentaru, ale co myslite co by se psalo, kdyby tam byla zremixovana hymna treba USA (The Star-Spangled Banner)? :)

  • Colder

    :-D japonský seriál podle polské hry hrané americkými herci. Třeba to bude boží.

    • 0011

      * +podle amerického ttrpg Cyberpunk a pozdějších verzí jako 2020 atd. Ale jo, opatrně se těším 

    • MalyZeli

      Skoda te animace, teda pro me. Ja nesnesu tu "zalagovanou" japoanimaci. Kez by to bylo neco spis jako Arcane nebo tak.

      • TheGGG

        tak to mě zase arcane svým stylem naprosto odradilo stejně jako většina západních animáků, na toto se ale rád podívám.

      • seky

        Jsem na tom bohuzel stejne, prijde mi, ze tim jak Japonci ziji anime, tak jsou pribehy osoby apod. dost propracovane...ale nejde mi to kvuli tomu zpracovani. Je to fakt sileny styl. Proc to nemuze byt jak LOL:Arcane...

        • TheGGG

          díky bohu že to jako arcane nevypadá..... animace a design ve stylu kobliha z blenderu, to fakt nepotřebuji

        • Derp_1337

          To je věc zvyku. Na první pohled to anime působí divně, ale potom, co skoukneš pár seriálu či filmů, si na to zvykneš.

          A japonci na to koukají od mala, takže pro ně je to životní styl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit