Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak som zvedavi co nato povedia ludia co si to kupia mal som psp a to mi ukradly a dost ma zaujalo 3ds.... Co sa tika hore uvedeneho komentu o iphone 4 tak je to len kus nechutne predrazeneho plastu a nezasluzi si ani cent a ze najlepsi phone ? Hahaha to som dlho nepocul je to krap a este tomu nefunkcny racej 3ds alebo daco s androidom :-) neviem sa dockat
  • Tak s DS Lite jsem spokojenej, pokud mate radi (j)rpg zanr, tak je to idelani system. Co se 3DS tyce, jeste jsem se nerozhodl. Odrazuje me region lock a fakt, ze jedinou hrou proc do toho jit, je pro me zatim starecek Ocarina of Time. Navic, i kdyz financni stranka veci pro me problemem neni, presto se mi cena zda prilis vysoka. Jak to vidi ostatni, kolik byste pri launchi byli ochotni za novy handheld vysolit?
    • Premrstenou cenu sem ochoten dat jen za jednu vec a tou je nejlepsi mobil na svete a mnohokrat mobil roku samotnej jedinecnej a fantastickej A:P:P:L:E IPHONE 4 *3*
    • Osobně počkám minimálně rok, než do 3DS půjdu - spíše ale počkám, až cena spadne tak na 5 000 či méně. Mezitím se konzole ozkouší, bude na internetu mnoho názorů na ni, případné hrubé nedostatky by měly být již odstraněny... Jinak já osobně do 3DS půjdu prozatím kvůli Resident Evil Revelations a Tom Clancy's Ghost Recon: Shadow Wars. Uvidíme, co nakonec nabídne 3DS a co PSP2.
      • V některých obchodech jsou už i předobjednávky a 3ds stojí většinou pod 5000 Kč, což mi přijde skvělý. Akorát nevím proč se všude píše kolem 6000 - 7000 Kč. Zatím jsem na tuto cenu nenarazil.
  • Bude velmi zajimave sledovat za jak dlouho odola ochrana 3DS a kdy se obevi image na netu ... davam tomu tak max 3 mesice ... Vyzva muze zacit *5*
  • Mě teda to video spíš odradilo :-D
  • Asi nebudu zrovna cílová skupina tohohle zařízení, ale měl bych dotaz ohledně toho 3D bez brejlí.
    Už jsem někde slyšel, že ta technologie je použitelná jen pro malej display a na krátkou vzdálenost, ale nevíte někdo, jak by takovej display mohl být maximálně velký, aby to ještě fungovalo? Myslím to tak, jestli bysme čistě hypoteticky nemohli za pár let dočkat 3D notebooku, na ten přeci jen většina lidí nekouká z takový dálky, jako třeba na televizi.
    • sleepless
      Co vim, tak notebooky vyuzivajici podobnou technologii se realne chystaji...Sharp ma v rukou podobnou technologii, jako Nintendo s 3DS. Otazka, na jak velky displej to jeste funguje, je vsak asi v teto chvili nezodpoveditelna. Jak je psano v clanku, 3D iluze funguje pouze pri pohledu z prima - jakekoli vykloneni vice do strany (coz neni pro uziti handheldu prirozene, ale pro ucely testu nutne) iluzi rusi, pozorovaci uhel je tedy pro vetsi uhlopricky porad jeste prilis maly.
  • Predrazena a zbytecna krabicka. Ikdyz svoje misto, v evolucnim clanku, k dopracovani prostoroveho zobrazeni asi ma...
  • kolko ma ten 3d display uhlopriecku ? super velky clanok o novinke a tato info tam nie je ?
    • sleepless
      Technicke parmatery jsme popisovali uz v tomto clanku:

      http://games.tiscali.cz/hardware/vybaveni-a-funkce-3d-handheldu-od-nintenda-53844
      • aha, diky, strasne maly display :(
        • třeba časem vyjde XL jak u DSi...
        • Možná uvažuješ o koupi notebooku..
          • 3,5" je na mobilni zarizeni standard... mnohem vic me vadi ta baterka... vidim to realne tak na dve hodiny hrani :-( ..jenze s tim se v soucasne dobe moc nenadela... ja musim mit k iphone taky dve externi baterky... je fajn, ze to vyslo, je tam par napadu, co muze vyuzit i konkurence. Avsak nevim, jestli k t tomu patri 3D... no chce to videt a hlavne ten rok pockat, az se to nejak zabehne...
  • Pokud na tom pojedou nejaky rpg (Zaklinac 2, Dragon Age) proc ne? A nejake adventury na dlouhy cestovani. Pokud hopsacky tak k cemu to?
    • na to opravdu staci mobily.
  • A kde to má druhej analog?
    • sleepless
      Bude pouze jeden a mám pocit, že se o dvou nehovořilo ani ve spekulacích. Nicméně, tlapu do ohně za to nedám.
      • Já o něm také nikdy neslyšel, ale zase PSP kvůli tomu mělo dost omezené možnosti. U N je to asi jedno, protože to se prodává samo, i kdyby to ani nefungovalo :-D
        • zapomínjáte že, (3)DSko má dotykovej display, kterej jako druhej analog klidně poslouží
          • To právě nezapomínám. Hlavně ty komba v SF4 musej bejt brutální. To mu jako řeknu: "Počkej, sundám ruku z konzole a kliknu na kombo, tak se nehejbej!"?
            • tak pokud máš tak krátký palce, že na ten displej nedošáhneš *1* ne, prostě normálně stiskneš kombo, jako bys to měl na tlačítkách...
  • Ocelot23
    Kvalitní počteníčko :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit