Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dá se dívat na nintendo 3ds na filmy jak u sony psp ????
    • Ne nedá. Jen lze pouštět mp3 a videa z e-shopu. *7*
  • Core
    Potom, co jsem si kdysi pořídil PSPčko a rok mi leželo na polici (až jsem ho věnoval i s 5ti hrami švagrovi), nepředpokládám, že bych si koupil něco, co mi vydrží 3,5 hodiny a "celých" 20 minut (když si zvyknu) mě nebolej oči! Paráda! *1* Ale ne pro mě. Mimochodem, designově tahle mašinka působí jako ty papundeklové kousky z tržnice našich šikmookých spoluobčanů.
  • Ta cena v Česku je fakt strašná. Z Anglie se dá 3DS sehnat za 5530,- Kč (včetně poštovného do ČR), viz http://bit.ly/i89jx8
    • No nevim ale připlatit si necelých 1500 za dvouletou zaruku v čr mi nepřijde jako taková tragedie
  • Ta cena v Česku je fakt strašná. Z Anglie se dá 3DS sehnat za 5530,- Kč (včetně poštovného do ČR), viz http://bit.ly/i89jx8
  • Tak dalo by se o tom uvazovat, pokud na to budou nejake rozumne klasicke rpg hry (typu Baldurs gate nebo Icewnid Dale) Docela bych si je chtel vsechny projit, casu je malo a takova drobna vecicka se narozdil od netbooku da tahat vsude sebou. Pri nejakych dennich prostojich (pred jednanim, pri obede, cekani na decka ze skolky ) bych tyto stary veci mohl znova dojet. No a jestli na to udelaji i Mass Effect tak to kupuju. *4*
    • S tím nepočítej. RPG spíše japonského typu. Západního střihu na DS nebylo snad ani jedno a pochybuju, že s 3DS se situace radikálně obrátí. Dobrých her tam budou určitě spousta, ale v klasická RPG bych moc nevéřil.
  • tak pokiaľ nebudú mať takého zariadenia naozaj dobrú výdrž batérie tak nemajú zmysel, pre mňa. dajme tomu keby to vydržalo aspoň 10 hodín...takto to nevydrží jednu dlhšiu cestu, plus 2x si človek rozmyslí či bude hrať v 3D režime.
    som milovník značky sony ale keď NGP bude mať zrejme ešte nižšiu výdrž batérie tak tiež nemá zmysel. to prídete domov a hneď aby ste to dali nabiť, aj keď sa prístroj úplne nevybil. dajme tomu že prvý deď vyšťavíte 60% batérie, zabudnete nabiť a druhý deň už pred odchodom a zistením stavu batérie nemusíte prístroj brať vzhladom na zostávajúci čas výdrže.
    keby tam bola aspoň tá výdrž 10 hodín tak sa to dá. je pekné že sú tie zariadenia malé šikovné prenosné ale žalostná výdrž batérie ich predurčiu aj tak k akémusi konečnému hraniu doma na gauči.
    takže možno nabudúce.
  • Hanzales
    Si tak říkám, mít to ten horní display přes celou plochu a třeba emulátor všech Sega her, tak je to úplně ultimátní přístroj všech přístrojů a dal bych za něj i 2x tolik ;O)
    • Hanzales
      ...no možná 1.5 x tolik heh
      • Hanzales
        dodatek... ono to 3D dříve či později masově přijde. Řekněme že 3DS je takový průkopník. Technologii s brýlemi dávám tak 3-4 roky, pak už snad bude i běžně dostupné 3D bez brýlí, úplně vychytané to bude možná i později, ale v dnešní době kdo ví, třeba naopak i dříve *1*
        Edit: úplně jsem zapomněl na Edit. No co už, jsem se tu roztrousil, ale zase lepší než potrousil :)
        • Já to kupuju teda kvůli hrám, ne kvůli 3D *1* . Emulátor všech Sega her určitě bude. Nicméně od Nintendo ho nečekej *1* . Flash karty tohle jistí.
  • oin.odin
    "Stačí jen znát heslo k vlastní síti, což je vždycky ten největší problém :)" pche o tom mi niečo hovorťe ... žijem s bandou informatikou (študentský byt ... asi) no a nimi nastavené heslo na wifi je 64b dlhé slovo s mali a velikým písmenkový, číslicami a špeciálnymi znakmi ... no a ja úbohí apple user to mam zadávať (vďaka Budhovi za cmd+c -> cmd+v )
    • tento typ užívatelov, tzv pc geeci sú hlavne taká neprispôsobivá nekultúrna zložka ludí. vačšinou dosť škaredí ludia, na vš som takých stretával a nikomu to neprajem.
      viete čo sa stane keď sa pc hráč miluje so ženou? pretrhne sa plagát.
      • ...nuz, je to asi tazke byt frustrovany, nesikovny blb, ze ano? *1*
      • To je hodně omezený pohled hodný sony-boye. Takhle můžu zgeneralizovat taky fandy PS3 - teen cool pubescenti s bohatýma rodičema, co se oblékají do hip věcí a nakonec skončí jako opraváři ledniček. Je to trapné a nepravdivé jako tvůj příspěvěk.
        • hehe .. takovej flame kvuli kravine. Btw. .. jsem IT a kdo si nedokaze zapamatovat 8 bytu textu, tak u me neni clovek :)
  • predrazenej ksunt, nic vic. uz aby tady bylo NGP, to bude poradnej handheld
    • oin.odin
      ... vieš to maš tak niekto potrebuje do lesa motorovú pílu a niekomu stači sekera ...
      ... ale ako doplnok k iPhonu to bude pekná hračka (3DS) ...
    • Tenhle názor podepsaný nickem Pokemaster mě fakt dostal. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit