Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane bože, kdy někoho konečně napadne vydat ke konzolím myš a klávesnici! To bude panečku revoluce....
    • Myš a klávesnice ke konzolím je už snad od PS2.
  • co to je za lopatu?až budu skládat uhlí koupim jen tu lopatu alias uhelku,dementi
    • XXDarthVaderXX
      Nerozumět řeči tvého kmene.
  • BIG N a SONY vedia čo robia. BIG N sa výkonovo dotiahne na PS3, procesor má však stále navr u PS3.
    Ani po takej dobe ešte nikto neporazil CELL, krása. Uncharted 3 nech je dôkazom. Amen.
  • Na foru eurogameru jeden typek vlozil toto pro zasmati http://www.youtube.com/watch?v=0JElywbkSbY#t=8s *1*
    • Ataker
      wíííííííííííííí i i kchrr! Jak umírala to jsem se opravdu musel chlámat :D
      • Nejlepsi je, ze to je originalni dabing z filmu Kung Pow.
  • To rozložení tlačítek a páček mi teda moc pohodlný nepřijde
  • XXDarthVaderXX
    AHA! Tak už vím co to je, ale byl jsem z toho piškot :-D
  • To vypadá...divně,no uvidíme jak to bude fungovat.Jinak sem to jenom já komu se zdá design konzole tak ošklivý?
    • vasekveselej
      Ne tak ošklivý jako tuctový...
      • Možná proto, že její design nikde nepředstavili a tohle je tak maximálně prototyp. Konzole vyjde za rok, rok a půl, takže změny ještě určitě budou.
    • Nejspíš jenom ty :D
  • bobsh
    Vypadá to perfektně, ale docela se bojim jak pohodlný bude držení toho ovladače při delšim hraní (a ty shoulder triggery mi přijdou taky docela daleko, ale nebojim se že by zrovna tohle Nintendo nevychytalo)
  • jediná konzole kterou bych si koupil, by musela mít myš a klávesnici
    • protože si lama
    • Klávesnice a myš vyšly pro spoustu konzolí... a tvůj komentář jen zase dokazuje zafixovanost hráčů u nás na PC hraní... schválně kolik plusek dostaneš...
      • je na tom snad něco špatného? tvůj komentář zas dokazuje že konzolisti nemůžou tento fakt překousnout...
        • překousnout to můžu, ale rád bych aby lidi přemýšlely o obojem a ne konzole nonstop zavrhovali... kdysi jsem viděl takovej hezkej obrázek...

          "Playing only on PC or console means limiting your experience and enjoyment."
    • vasekveselej
      Zajímavá myšlenka, ale proč pak kupovat konzoli ?
      • smejki
        takže když si k počítači připojím gamepad, stane se z něho konzole? *8*
        • no a proc by ne ... vzdyt 90% her co vyjde na pc sou porty *3*
        • vasekveselej
          Nenene, takhle vůbec ne :) Myslel sem to ironicky...
  • jak je to tluste??5cm??to je Remake Sega do ruky :D
    • 5cm? Ten tablet nebo ta konzole? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit