Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dualsence. Presne tyden po zaruce drift na leve pacce jako prase :( tohle je proste problem u vsech pacek.

  • Veskoslav

    Nintendo má obrovskou výhodu. Až chorobný zástup fanatiků, co koupí cokoliv, co vyprodukuje Nintendo. Poslední Nintendo Direct vypadal spíše jako nejchudší příbuzný, co přišel na návštěvu se najíst.

    Minulý měsíc mi opět odešel pravý Joycon (již třetí). Stále jsem nedohrál poslední a naprosto otřesné Pokémony (a graficky tak rok 2010) a kolega se Steam Deckem má lepší stabilitu her v emulátoru než já na Switchi. A ano, nemám Oled, ale "socka" LCD verzi byť už s vylepšenou baterií.


    A ano, Nintendo jsem si pořizoval, abych si dohrál exkluzivní hry od Nintenda a tehdy jsem jezdil do práce MHD, takže ideál. Ale po prvním VR od Sony tohle považuji za největší blbost, co jsem v technice koupil.

  • Slavik_Jenda

    Bude... Už jen kvůli výdrži baterie, ale hlavně přijde v době silnějších verzí konzolí, takže to co stáhnou na současnou generaci, tak hned ztratí...

  • Gulivera84

    Otech Joy conech mi ani nemluvte, ted odesel treti levej, mam ho 2017 ale i tak tri ovladace znicit, a to sem obcasny hrac, jden rok sedel v doku ani sem si ho nevsiml...to doufam ze bude vyreseny, a doufam ze bude zpetna kompabilita...aspon to...ikdyz u ninteda tomu moc neverim

    • Gulivera84

      Hodne hraji v handheldu, ale doma hraju na TV, mam takovej stick, do kteryho zapojim PS5 beno Xbox ovladac, PS je lepsi protoze funguje i s gyroskopi....

    • Ja nevim, asi mam stesti ale mam switch od vydani, porad ten samej a joyconu mam 6 celkem, vsechno furt dodnes jede ok 🤷‍♂️ a vsude ctu ze s tim jsou nejaky potize

    • spoock

      Já jsem joycony opravoval tak dlouho, že jsem nakonec místo nových koupil řešení typu HORI Split Pad Compact. Není moc co by se na tom mělo pokazit. Sice nejsou bezdrátové a nemají motorky, ale na tyhle věci používám Pro Controller.

      • Gulivera84

        Ted sem koupil dve opravovaci sady zensi to vymenim, jeden uz sem zvladl, tak snad to bude OK.....ale i tak proste je ten drift po case opravdu otravnej

      • 0011

        Pro controller mi taky začal driftovat, ale aspoň po 5 letech intenzivního používání. Pájet umím, ale pokud nemáš odsávačku na cín tak se z toho zvencneš. Už mám druhý, monster hunter edici, příště chci halové joysticky do všeho.

  • No ale ono to zatím spíš vypadá, že jak měl Switch slabej launch, tak stejně slabej bude mít i konec. Nintendo v tuhle chvíli nemá oznámený žádný nový hry po březnu 24, jenom Luigis Mansion 2 HD a remake Paper Maria. Vypadá to, že vývoj už je směřovanej na příští generaci a tenhle odsun vytvoří trochu vydavatelský vakuum.

    • SlavicBes

      jop, to bolo vidiet aj na poslednom Nintendo Direct 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit