Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč je tady tolik pcdebilu? Veskoslav naklikávač a další? Proč s těmi panicama tady něco neuděláte, vždyť to se nedá číst..
    • na pc právě debilové nehrajou, to si pleteš s konzolema, fešáku, tam jich je habaděj *5*
  • 20 Euro na rok je cena v pohodě, kdyby jí měl i PS
    • Me by prislo vic v pohode, kdyby online sluzba byla v cene konzole, ale chapu, ze dvacka navic za kazdyho majitele konzole se hodi.
      • zaty
        No tak ony ty servery taky nejedou zadarmo, plus se o ně musí někdo starat. K tomu tech support pro prvoky, kteří sotva umí stisknout tlačítko power na konzoli a cokoliv složitějšího než gamepad je pro ně nepoužitelné ;)
        • Chapu. Takze neco jako treba Battle.net, akorat placeny...
          • Battle.net je ale placenej. Co třeba WoWko? To ti dá ve výsledku mnohem víc, než 20 euro za rok za nintendistu.
            • Veskoslav
              Battlenet fakt není placený.....Někdo si plete předplatné do WoWka a službu, co poskytuje Blizzard pro všechny své nové hry.
      • Tak lepší platit a mít to kvalitní a nemít zadarmo zacheatovanou sračku jako na Steamu...
        • Ted si nejsem jistej o cem to mluvis, vzhledem k tomu ze cheateru je nejvic asi v fpskach a ty na Nintendu jaksi netahnou. Nemluve o tom, ze na hromady onlinovek a mmo Steam nepotrebujes. Nebo ty ses pro player, ze ti tak vadi, ze te dava cheater? Nikdy sem nemel s cheaterama problem, staci vedet s kym hraju popr. cheatery kicknout ze hry. Nakonec v kompetitivnim hrani se na cheating stejne nehraje, ale chapu, ze kdyz nejakej noob nabehne do random publicu, tak muze mit pocit, ze lidi cheatujou.
          • Celej Steam je prolezlej bordelem proboha, ale chápu PC ti vymylo mozek. Tady stačí napsat miluji PC a máš 50 plusů. Je mě to jedno, VAC je průser, je nefunkční, myslím si svoje...
            • @n
              Nejvetsi sranda je, ze to je realita. Blizzardu uz si stezovalo hodne lidi na hrace s k+m, ale s tim asi nic neudelaj.
            • na lolzoli nepotrebuje nikdo cheatovat, staci pripojit klavesnici a mys pres nakej ten konvertor, a vsichni s packovacem muzou jit na parek
  • Mám čím dál větší dojem, že s vydáním konzole měli počkat ještě půl roku. Od odbytého doku a řešení kabelů, přes slabou herní nabídku (Zelda je super, ale málokdo ji bude hrát 5 měsíců v kuse) až po chybějící základní online funkce to působí jako předčasné vydání.
    • spoock
      tak snad další revize vyřeší ty nešvary. Popravdě nejvíc mě štve ta wifina a absence prohlížeče/nějaký interní přehrávač videa. Dok není tak hrozný, mám tam ponožku proti podrápání a stejně je jen kvůli nabíjení konzole. Zeldu mám ještě na hodně dlouho, vzhledem k tomu, že díky jistým rodiným věcem není na PC moc čas, jsem rád, že můžu hrát občas k večeru chvilku na Switchi.
    • risa2000
      To, že konzoli vydali předčasně je jasné. Proč ale nečekali si myslím je právě Zelda. Měli ji hotovou na WiiU a na Switch, ale kdyby nevydali Switch a vydali Zeldu na WiiU, mohli vyvolat podobný efekt jako se jim povedl se Switchem právě s WiiU. Lidi by to začali kupovat, aby si zahráli Zeldu.

      Druhá možnost byla Zeldu nevydat na nic a Switch vydat později. To by byl zase obchodní průšvih.

      Takže nakonec to bylo z bláta do louže a vydání konzole bylo "nejmenší zlo".
    • Hlavne na to porad existuje v podstate jedna hra. Vim, ze je jich jeste asi o 3 vice, ale na ten zbytek nikoho nenalakaji.
      • mariokart 8 deluxe je jenom nejrychleji prodavay mariokart v historii *3*
        kazdy mesic nova velka hra, ja si zatim nestezuju
    • 0011
      Vždyť to přiznal i sám CEO Nintenda Kimishima, že to vydali předčasně aby stihli konec fiskálního roku. Dock je docela problém, ale nemyslím si, že by to odložení vylepšilo, maximálně software. Online funkce přidají časem, v mariokart třeba voicechat není vůbec potřeba, ale jediné, co mi chybí je alespoň základní internetový prohlížeč.
      Jinak na Zeldu mám koupený season pass, občas jí zapnu a jen tak se toulám, ale první DLC je za rohem a Switch nemá jenom Zeldu a Mariokart a navíc si určitě nechávají nějaká esa v rukávu pro E3
    • snorgrind
      No to prave ne. Nintendo uzavrelo spolupraci s nvidii na hodne let, takze tim ze to vydali brzo na technologii tegra1 znamena ze muzou v budoucnu vydat az dalsich 5 zarizeni s rozumnym odstupem casu od sebe. Jako dalsi bude dok s tegrou v sobe. Pak prijde switch xl s tegrou 2 ke kterymu samozrejme vyjde dok xl s tegrou2, protoze to samozrejme nebude kompatibilni a pak prijde new switch xl s tegrou 3 a k tomu new dok xl *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit