Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • starfield z wishe 

    • Když už, tak Elite: Dangerous z Wishe. Se Starfieldem to má společného dost málo. V podstatě jen to, že je to ve vesmíru (ale úplně jinak koncipovaném), jsou tam kosmické lodě (ale úplně jinak se používají) a občas se tam střílí.

      • Inquisitor

        No s Elite to má taky společný jenom vesmír:)

  • Už jsem skoro přesvědčený znovu zahrát :D Možná počkám na ten part 2 ale ještě. 

  • lukeeeen

    to fakt zacina vypadat strasne dobre


    • Jako jo.

      Trošku problém je, že přidávají mraky obsahu, neupravují podle toho základní strukturu hry. Takže výsledkem je tkaový mišmaš hromady herních mechanik, které vlastně spolu ani moc nesouvisí, nejsou ani tak potřeba k nějakým progressu hrou, tutoriál je pro nováčka absolutně chaoticky kdy jen ukáže pár věcí "můžeš dělat tohle, tohle, tohle", ale už neřekne vlastně proč by jsi měl?

      Za mě by ta hra strašně potřebovala nějaký "progression/story update", který by tam vlastně přidal nějaký smysluplný ucelený tutoriál a pak třeba i nějakou kampaň, která z těch všech novinek i nějak těží (jako je tam nějaké story, ale to je z pradávných dob, takže vlastně ty nové možnosti nijak nevyužívá).

      • podepisuji, chtěl jsem napsat něco podobného. 

      • Tenurri

        S tímhle mám dost problém. Vždycky mě nějaký nový update navnadí si hru zapnout, ale nemám tušení co, kdy a jak tam vlastně dělat 😀. Prošla jsem tutoriál, dostala jsem se z té první planety, doletěla jsem někam do vesmírného hubu a...neměla jsem tušení co dál. Jen jsem sbírala random suroviny a snažila se postavit nějaký "domek".

        • Já jsem doufal, že po všech těch updatech, kdy opakovaně bylo zmiňováno i přepracování tutoriálu, to bude konečně fungovat nějak lépe. Mám odehráno 35h (naposledy jsem to zapnul v roce 2018) a říkal jsem si, že by to byla super hra na dlouhodobé nepravidelné hraní. Ale pokud tam není žádná linka, které bych se mohl alespoň orientačně držet, tak mě ta přemíra volnosti spíš paralyzuje než cokoliv jiného. 

        • Stejně jako já 😂 a po 20ti hodinách jsem nevěděl co vlastně dělat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit