Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • and what about Darksiders 3, ladies?
  • Urug
    Kvarteto se hraje se 32 speciálními kartami, na nichž jsou obrázky, zpravidla tematicky zaměřené. Karty jsou rozděleny do 8 skupin (obvykle označené 1–8) po čtyřech (A–D) tak, aby k sobě obrázky ve čtveřici logicky patřily. Tyto čtveřice jsou označovány jako kvarteta. Na každé kartě jsou uvedeny názvy ostatních karet z daného kvarteta. Některá kvarteta pro děti využívají místo číslic a písmen např. tvary a barvy.
  • bc:nightwar nejspis sanci dam i pres ne podle moji chuti stylizaci, snad se pres to prenesu
  • VergiliusGrey
    No tak Spellforce 3 super. Hlavně aby to bylo kvalitnější než ty poslední díly/datadisky.
  • Pokud nebude skill build ve Spellforce 3 omezenej jak v 1 a 2 tak si uchčiju blahem ...
  • Morraw
    Za mě rozhodně Spellforce 3, ptže to vypadá kouzelně. Osobně jsem začal nějáký ten pátek zpátky od jedničky a hra je i v dnešní době dobře hratelná. Myslím, že momentálně není moc konkurence v mixu rpg/rts.
  • nekromant33
    První The Guild je jedna z mých nejoblíbenějších her, škoda že zrovna tam je multiplayer téměř nefunkční. No a doufám, že Piranha Bytes se poučili z Risen 2 a 3, celistvej a živej svět je lepší než ty rozkouskovaný, mrtvý ostrovy.
    • já mám trochu strach, že v tom sci-fi světě nepůjde ta atmosféra G1,2 a Risen 1 replikovat, nebo ani napodobit. ale třeba nám všem ukážou, jak se dělá sci-fi *4* bylo by to super, zažít ještě dnes něco podobnýho..
      • nekromant33
        Tak mě nejde o to, že by to mělo navozovat stejnou fantasy atmosféru jako Gothic, ale spíš aby ten svět byl prostě živej, nevím jak líp to nazvat, ale nehrál jsem RPG, kde by mě tak bavila i ta roleplay část, NPC prostě žili svůj život a mě bavilo se i jen zastavit a sledovat ty jejich rutiny.
  • walltar
    The Guild 3... Pokud to nepadne na technickém zpracování, jako předchozí díl, tak to si rád zahraju. Už předchozí díly měly zajímavý koncept jen prostě byly nedotažené.
    • Mám 2 a potěšili tím, že ji zase začali patchovat.
      • Ok po přečtení tohohle článku sem si vzpoměl, že sem četl, že ji chtěj opravit ale nebyl sem si jistej jestli to nebyl jen výplod mojí fantazie .
  • Spellforce 3, tak to je parada.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit