Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Industry Giant II? To byla pecka!!! V době,kdy byla tahle hra v módě to byla jedna z nejlepších podnikatelských strategií. Kéž by jsme se dočkali úspěšného pokračování... =0)
  • Industry Giant? *2*
  • The Guild by byl moc fajn, hlavně s lepším síťovým kódem, ne ta synchro-hrůza. No ale Runeforge dělá zas nějakou podobně založenou hru.
  • Ja chci Panzer Elite, ale TU Panzer Elite a ne tu akcni sracku co vydali pak.
  • Túžim po pokračovaní Spellforce, ale bez Phenomicu by to už nebolo ono ... *13*
  • prudislav
    já myslím že by mohli začít doděláním a vydáním datadisku pro arcanii a daadisku spellforce
    • no ktovie co bude s arkaniou. prava na gothic uz piranha bytes ziskalo spat.
      • prudislav
        no na indianu na Fall od Setarif už byla recenze takže to hotový je - jenom jde o to o vydat a s tím problém s piranhou nebude
      • RavenHolm
        Díky bohu za to.
  • ze by dodelali stargate? :)
  • martin.mirejovsky
    No u mně není těžké si domyslet, co bych já uvítal - samozřejmě pokračování skvělého Chasera *1* Ale mám obavy, že dle posledních informací JoWood už k Chaserovi práva nevlastní, neboť dle vyjádření samotných tvůrců hry veškerá práva přešla před krachem zpět do Cauldronu *3* Ale člověk nikdy neví - ostatně možné je dnes všechno. I to, že JoWood bude o Chasera natolik stát, že odkoupí práva na pokračování zpět nebo že alespoň zafinancuje jeho vývoj *4*
  • XorxoxTalarius
    Ja chci The Guild *14*
  • Neighbours From Hell! *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit