Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkusil jsem. Je to jednoducha jednohubka, ktera po chvili nema co nabidnout *9*
  • Odehráno asi 20 hodin (kromě prvních 2 her na hard), hra spíše na relax v současném provedení. Tohle není v současné podobě esport hra. Nemá cenu to srovnávat s hry jako Civ6, Settlers, AoE atp. Od každého to má trochu, je to velmi snadné na naučení a velmi příjemně se to hraje. Prvek náhody ať už v umístění lokací kolem, monster kolem nebo zimních events je super prvek.

    Do budoucna by to chtělo nejspíše aspoň 1-2 bojové jednotky navíc, do multiplayeru ne takové RNG na počáteční lokaci a určitě různé upravy ať už obchodníků, upg, krapet více mythologie aj. Ale momentálně? za 500 velmi pěkná hra s slíbeným dalším obsahem = velké překvapení

    super hudba, atmosféra, délka jednotlivých her, vzpomínky na původní Settlery 2
    • To snad není ani možné, normální a pěkně podaný příspěvek v diskuzi pod článkem na Games.cz ? Šílenství ! (Jen tak dál)
  • Jsem moc rád, že zase vyšlo něco o vikinech, s pořádnou, vikinskou hratelností!
    • nightborne
      Je jasný, že záludnosti češtiny jsou pro někoho velice tenkým ledem, nicméně přídavný jméno od Vikinga opravdu je "vikinský" ;).
      • Správně je "vikinský" i "vikingský", vím, ale mě ta první verze prostě nejde přes oči :))
        • nightborne
          Tak -správně- je jenom vikinský, pokud za správný výrazivo bereš to, co je ve slovníku spisovný češtiny. Ústav pro jazyk český nicméně považuje i vikingský za přijatelnej tvar.

          Upřímně, taky se mi to líbí víc, ale holt smůla, mno =)).
          • http://www.severskelisty.cz/jazyk/jazy0005.php
            • nightborne
              http://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=vikinsk%C3%BD

              jak říkám =).
      • Vikingova wikina ve vikinské vesnici?...
  • Firingo
    Jak tu více zdůraznují někteří hráči více než autor článku, toho obsahu v současné verzi není málo... je ho katastrofálně málo *1* První hra na zkoušku, moc mi to nešlo a špatně vygenerovaná mapa, druhá hra už fajn a tak středně dlouhá. Třetí jsem rozjel pořádně a směřoval na vojenské vítěství a strávil nad tím možná i 3 hodinky, ale vyzkoušel jsem na ní již vše co hra nabízela a do další mapy se mi ani nechtělo, protože jsem věděl, že mě čeká zase to samé. Takže po nějakých 5 hodinách už jsem měl zkouknutý a naučený veškerý obsah a motivace hrát dál byla nulová *1*
  • Stve me malo obsahu. Jinak se to hraje fajn a rychle to cloveku prejde do krve. Po dvou zkusebnich hraj, jsem se to toho pustil na Hard se dvema protivniky z tri moznych a oba jsem bez problemu vydrtil. Asi je to fakt o nahode. Pokud vam hra vygeneruje na zacatku mapy, kde neni co lovit, zato vsude kolem monstra, tak chapu, ze to muze byt challenge, ale ja jsem mel po rozjezdu jidla i dreva porad okolo 2000 a 40+ pandulaku. Autori musi jeste hodne zamakat, protoze to rychle zacne nudit, bohuzel. Vynalezat neni moc co.
  • Hraju dobrá hra, ale bral bych více budov a možností. Jak se píše v článku.
  • jenda84
    pořízeno, nahráno cca 10 hodin a baví..je to pěkně udělaný, má to zajímavý mechaniky a řemeslně je to udělaný za 1 - viz třeba hudba nebo zvuky jak ze settlerů :-) možná by mohli udělat víc detailní ekonomickej model nebo víc do detailu správu jednotlivých settlerů jak v Cultures, ale to už jsou detaily.. důležitý je, že se pořád hry podobnýho typu dělaj. RTS neumřely :-) *1*
  • Moc dobrá hra *4*
  • v současném stavu rozhodně nedoporučuji. Od prvního ohlášení a prvních obrázků jsem se na tuto hru hrozně těšil, koupil hned jak bylo možné, ale jsem velmi zklamán. Hra je hrozně jendoduchá, povrchová a po chvilce nudná. Možnosti nějaké taktiky nebo budování jsou tak osekány, že mi to přijde spíše jako klikačka pro facebook než plnohodnatná hra. Přirovnání k banished, civilizaci nebo AoE je prostě směšné. O do jde, máte základní území, kde můžete postavit 4 budovy, v podstatě vždy to bude dřevorubec, pak nějaký domeček, něco na jídlo a konec. Každá další lokalita, kterou odemknete, má nějakou surovinu nebo speciální "objekt" a limit budov 2/3, takže postavíte budovu, podle suroviny/objektu, druhou třeba zase domeček (pro zvýčení max. limitu populace) a konec, zaberete další území a opět postavíte budovu podle zroje na políčku, jednu budovu navíc a zase konec. Taktika tedy maximálně spočívá v tom, které z dostupných území zaberete teď a které až o chvíli později. Minimum budov, nulové možnosti, bez zásadních změn v hratelnosti nebo obsahu jen hromada nudy.
    • A tak vyšlo to před týdnem jako early acces. Umí to dost a je to zábava.
  • Nedávno jsem objevil a budu dál sledovat, vypadá to hodně zajímavě
    • Samozřejmně nevím jaká bude kampaň ale versus ( ať už AI nebo člověk ) strašně rychle vyčpí, stane se z toho rutina, dvě odpoledne a jedeš to podle šablony.
      • potvrzuju. je tam málo obsahu. strašně dobře se to hraje, ale jednou dvakrát vyhraješ a nemáš co dělat. nebo spíš se ti nechce dělat.. jako v práci!
        • JJ přesně *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit