Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • new Unreal Tournament xD
  • Páni tu podlahu co tam mají chci i doma. Ta vsákne i půlku knihovny. To bych už nemusel nikdy vysávat. No ale aby to nevcuclo i mě *1*
  • Ani jsem o koupi tohoto DLC neuvažoval. Sám mám rád spíš větší mapky s technikou. V BF3 mám nahráno asi "jen" 150h a musim se přiznat, asi měsíc jsem to nehrál. Nějak mě BF3 nedokázal u sebe udržet tak, jak to zvládl BF2. Spíš to bude tím, že jsem zase o nějakej ten pátek starší a vnímám to jinak. Každopádně nechápu lidi co nadávaj na totální zabugovanost. Bugům se to nevyhne, ale od "nehratelného" stavu to má hodně daleko.

    Nicméně, nový model poškození mě určitě o koupi nepřesvědší. Zarazila mě věta o tom, že úlomky za žádnou cenu nesmí zakrýt výhled hráče. Nějak nechápu, co je tím myšleno. Znamená to, že když bych v BF3 rozstřelil pytlík mouky, tak skrz ten oblak rozvířené mouky normálně uvidim? Je to důvod, proč není ve výbavě každého vojáka dýmovnice. Protože, kdybyste hodili dýmovnici, tak to zakryje výhled ostatním hráčům a to je přeci zločin?!
    • "Bugům se to nevyhne, ale od "nehratelného" stavu to má hodně daleko." Včera se mi přihodilo, že jsem nemohl sprintovat. To by bylo ještě docela v klidu, ale ten bug se rozhodl, že nemůžu ani střílet. Jediná možnost jak vystřelit bylo lehnout si. Při lehání totiž paňáček vystřelil jednu kulku. Myslim, že ve střílecí hře je střílení dost podstatný a bez něj je to nehratelný. :)
      • A nemáš bezdrátový set klávesnice+myš ?
      • stoupeek
        No vidiš a mě se nic takovýho nikdy nestalo. Kdyby se takový bug stával všem a často, nebo obdobný bug, tak bych naprosto souhlasil. Jediný bug, který mi utkvěl v paměti a stal se častokrát, tak smrt při vystřelení TV rakety. Stalo se nám to vždy, když jsme stáli na místě a já vystřelil. Za pohybu se to nestávalo, takže se tomu dalo vyhnout.
    • ve hre jde uplne bezne strilet kourovou munici M320, ktera prekryje uplne vsechno.
      • Samozřejmě, myslel jsem jako ruční kouřový granát, který by mohlo mít ve výbavě každé povolání (místo normálního granátu).
        • Ještě brutálnější by byla pokládaná dýmovnice, ale vzhledem k velikosti map by jedna stačila a bylo by anglické ráno jak vyšité *1*
  • rancor1223
    Až se BF3 bude dát normálně hrát, možná mě to začne zajímat a ty DLC si koupím.
    • Krtecek-GT
      Mě zase hra nefunguje déle jak dvacet minut, pak se mi pokaždé vypne. Dělá to jen MP, po aktualizaci gk atd. to dělá pořád. Takže jsem to vzdal a BF3 nehraju, i když bych rád
      • mel jsem stejny problem vyresil jsem ho snizenim detailu
    • Ringwraith
      A kde je problém? Viděl jsem sice pár videí o bugách, ale herníma stránkama nijak moc neproběhlo.

      Byla jen velká sláva s recenzemi a pak to utichlo a zůstaly jen připomenutí DLCček.
      • rancor1223
        Problém není v chybách ve hře, to vůbec ne. BF3 je téměř bez bugů. Problém je, že od posledního patche to není zábava. Velmi často se mi stávají podivné super rychlé smrti. OP suppressing fire. Od únorového patche už to prostě není ono.
        • Podivné smrti ve stylu support neustále střílí ze svého kulometu a zabíjí všechno na potkání dokonce i na jednu ránu aniž by musel střílet na hlavu? Jo to znám... A největší chyba BF 3 je ta, že mění to co funguje například ta potlačovací palba...
      • Samozřejmě, že problém není nikde. Opět zoufalý výstřel do tmy dalšího chudáka, co se za každou cenu musí stěžovat.
        • Souhlas, BF hraju od vydání pravidelne a ano bylo tam par vyraznejsich bugu, ale ze by se nedalo normalne hrat je prinejmensim k smichu, nebo spis v jeho pripade k placi :)
  • Pete.palis
    ve slowmotion pěkný, ale v reálným čase to stejně tak efektný nebude:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit