Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jděte na parlamentní listy, vy nahnědlí psychopati.
    • chcípni ty zrůdo
  • Tak hlavně že budu moct vyhnat musla z Evropy.
    • Udělej si test, jaký jsi hejtr.
      http://hej-ty.nesehnuti.cz/
    • Juust
      ještě by to chtělo převést do reality. Mimochodem v té době Evropa neexistovala, ostatně taky by to té dnešní době hodně prospělo :)
      • Magister_Peditum
        Jak neexistovala Evropa? To se kontinent objevil zčistajasna? *15*
        • Inquisitor
          Možná myslí dnešní EU :)
          • Magister_Peditum
            To z toho jeho textu opravdu poznat nejde. Nicméně zrovna Karel Veliký vytvořil něco, na co všichni pozdější "sjednotitelé" Evropy navazovali, ať už vědomě nebo ne.
            • Jen teda s tím že Jiří z Poděbrad chtěl utvořit unii křesťanských králů a navíc jako protiváhu papežskému vlivu. Tedy unii suverénních států proti tehdejší "evropské komisi." Navíc nezanedbatelnou funkcí měla být společná obrana před musulmany. Tedy žádná EU, ale spojení extrémistu, xenofobů a rasistů. *4*
            • Inquisitor
              No jo pokusy o EU tady už párkrát byli, včetně našeho panovníka Jířího z Poděbrad.
  • Přál bych si kampaň, která by to posunula zpátky k těm jedničkám. Od té doby to vždycky lépe vypadalo, ale mnohem hůře se to hrálo. CA urcite nastoupili cestu lukrativního sebevyjádření, ale kvalita šla hodně dolu. A buhvi jesli už nejsou na konci té cest\.
  • Moje nejoblíbenější období Dark Age, raný středověk, období kterému se většina her vyhýbá
    tohle by mohli být hodně zajímavé
  • Magister_Peditum
    To už bychom tam mohli mít nějaký blíže nespecifikovaný kmen "Čechů". Nebo alespoň "Moravanů". *15*
    • Jestli mapa co jsem viděl byla ze hry, tak na ní byla Moravia. Doufám, že bude hratelná. Už takhle na nás zapomněl v Med II.
      • Magister_Peditum
        Neměl bys na tu mapu někde odkaz?
        • Odkaz: https://www.reddit.com/r/totalwar/comments/3u31j7/total_war_attila_age_of_charlemagne_campaign_pack/

          mapa: https://www.instagram.com/p/-eMqe6L22P/
          • Až na to, že tohle je srbská Morava.
            • Magister_Peditum
              Až na to, že leží nad Pannonií (dnešním Maďarskem) a je jihovýchodně od Bohemie.
          • Magister_Peditum
            Dík. No, vzhledem k tomu, že jsme hraniční oblast, tak to na hratelnou frakci moc nevidím.
            • Bojím se, že máš pravdu. Ale Slované tam chybí jak sůl. Moravia by byla asi nejlepší představitel. Budu na foru škemrat *2*
  • Takže by zase konečně normální datadisk a ne žádnej DLC předraženej šmejd? To se mi nezdá, to musí bejt ňáká mejlka :D
  • Chtěl jsem po dlouhé době zkusit zase nějakou RTstrategii. SC2 už mám dohraný Xkrát, W3 už taky znám nazpaměť a rád bych si dal něco ze středověku/fantasy. Ve své době jsem miloval Age of Empires2 a hrál ho furt dokola. Mám zkusit Total War nebo HD verzi AoE2 nebo je něco solidního o čem nevím? Poradí někdo?
    • vaclav.pechacek
      AoE2 HD taky stojí dost za to, zvlášť s novými datadisky.
    • Krescz
      Shogun 2 i s datadiskem....jedna z nejlepších strategií, i když nemáš rád tématiku samurajů tak po téhle hře budeš *3*
      • Díky moc pane. Kouknu na to a zkusím.
        • až na to že TW neni rts;
          • presne
      • zrovna dnes se chystam na pad samuraju :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit