Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak, reštart arkádovky hotový a teraz šup na nový wargame !!! :) Odkedy som wargame sérií prišiel na chuť, nič iné nehrávam. (už je to tak 3 roky)
  • *1* *1* tak tomu říkám for, akční hru s prvky strategie předělají na čistě akční tak aby to pochopil i člověk s IQ konzoloisty
    • TheGGG
      připomínáš mě ty jeden ementálku takové ty šáblé důchodce z novinek... ti taky nadávají na USA i u článku o ceně rohlíků. Toto je PC exklusivita a odpovídá inteligenci tvé MASTARD RACE:...
      • No a ty jsi nemocný, to jsi..
    • Tak to dopadá, když se dětem nedostává uznání.
    • Ono prave po tomhle zjednoduseni je ta hra mnohem vic takticka a uprimne me takhle bavi mnohem vic .
  • XorxoxTalarius
    No neprislo mi ze by Act of Aggression potreboval nejake zjednoduseni ... ale kdo vi. Tak snad to chlapcum vyjde a udelaji zase nejakou peknou strategii.
    • Reboot edici jsem zkousel vicemene jediny zjednoduseni je ze tam jsou jen kredity, dalsi zmeny jsou vicemene balancni.
  • A něco pomalejšího ve stylu původního supreme commanderu nebo sins of solar empire by nebylo? Tyhle uspěchné klik festy moc nemusím.
    • eStar
      Zrovna vyšlo Stellaris. A po 16-ti hodinách hraní můžu říct že je to velmi dobrá hra.
      • Urcite stoji za vyzkouseni (je demo) Naval war. A novy dil ma i Combat mission.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit